Загальнорайонні заходи з нагоди Дня місцевого самоврядування

  6 грудня 2017 року відбулися загальнорайонні заходи з нагоди Дня місцевого самоврядування. Вони пройшли у форматі тематичного вечора. На свято завітали попередні голови районної ради - Багрійчук В.П., Гурчак М.І., Холодченко Г.Г., Підгорний В.М., Кравчук А.А., представники райдержадміністрації, депутати обласної ради, депутати та працівники виконавчого апарату районної ради, сільські голови та представники  всіх сільських громад району. Міська об’єднана територіальна громада була представлена депутатами міської ради.

  Учасники зібрання вшанували пам'ять захисників, які загинули на сході України, а також відомих на Тальнівщині волонтерів, колишніх учасників АТО, депутатів місцевих рад, ветеранів місцевого самоврядування, які відійшли у вічність, хвилиною мовчання.

  Всіх зі святом привітала голова районної ради Валентина Любомська, яка зазначила, що День місцевого самоврядування це свято тих, хто народом обраний, свято рад, які покликані бути рушіями економічного і соціального розвитку та активізувати повною мірою народну ініціативу в ім’я утвердження демократії, в ім’я розквіту України, побудови європейської держави. Вона висловила  надію, що знання та енергія всіх, хто причетний до місцевого самоврядування, будуть спрямовані на благо і розвиток нашого району, на утвердження народовладдя і демократизації суспільних відносин.            

  Валентини Любомська вручила Почесні Грамоти обласної ради депутату районної ради Віктору Слінковенку, начальнику управління соціального захисту населення райдержадміністрації, депутату районної ради Тетяні Маринченко, Лоташівському сільському голові Сергію Поліщуку та головному спеціалісту організаційного відділу виконавчого апарату районної ради Анні Кушнір.  

  Було оголошено підсумки районного конкурсу на кращу територіальну громаду та нагороджено переможців.  Відмічено, що найкращих результатів у районі за підсумками 2017 року досягла Білашківська сільська рада, яка в 2016 році як переможець районного конкурсу взяла участь у обласному, зайняла 2 місце, була нагороджена дипломом обласної ради та грошовою премією у розмірі 40 тисяч гривень. Враховуючи, що згідно Положення про щорічний обласний конкурс на кращу сільську раду до участі в обласному конкурсі не допускаються сільські ради, які протягом останніх трьох років займали призові місця, тому Білашківську сільську раду було  нагороджено поза конкурсом Почесною Грамотою Тальнівської районної державної адміністрації і районної ради за активну роботу з реалізації місцевих програм соціально-економічного і культурного розвитку, покращення добробуту жителів територіальної громади.

  За зайняте 3 місце в районному конкурсі було нагороджено Почесною Грамотою райдержадміністрації і районної ради та грошовою премією в розмірі 5 тисяч грн. територіальну громаду  Романівської сільської ради.

  За зайняте 2 місце в районному конкурсі нагороджено Почесною Грамотою райдержадміністрації і районної ради та грошовою премією в розмірі 10 тисяч грн. територіальну громаду  Лоташівської сільської ради.

  А за зайняте 1 місце в районному конкурсі нагороджено Почесною Грамотою райдержадміністрації і районної ради та грошовою премією в розмірі 15 тисяч  грн. територіальну громаду  Майданецької сільської ради.

   Також було вручено подяки сільським громадам району за вагомий внесок у зміцнення Української державності, належне здійснення повноважень, спрямованих на покращення добробуту громадян, активну волонтерську діяльністьта з нагоди Дня місцевого самоврядування.

 Голова районної ради вітаючи зі святом подарувала всім громадам, ветеранам та нагородженим подарунки краєзнавчої тематики та  висловила надію, що знання та енергія всіх, хто причетний до місцевого самоврядування, буде спрямована на благо і розвиток нашого району, на утвердження народовладдя і демократизації суспільних відносин.

 З вітальними словами до присутніх також звернулися перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Гречка, депутати обласної, районної та міської рад, сільські голови. Вони запевнили, що і надалі докладатимуть максимум зусиль задля розвитку громад, покращення добробуту громадян, благополуччя Українського народу.

 Для всіх присутніх працівники районного будинку культури підготували змістовну концертно-розважальну програму. Учасники проведеного заходу показали, що вони не тільки вміють добре працювати, але і змістовно, красиво та гармонійно святкувати.

  Нехай День місцевого самоврядування об’єднає нас у спільному прагненні зробити наше місто, села і всю Україну щасливими й багатими. Нехай цей урочистий день додасть усім вам сил і наснаги на добрі справи, впевненості у гідному майбутньому нашої держави.

   Щастя всім, добробуту, всіляких земних гараздів! Слава Україні!

                                                               Виконавчий апарат районної ради.

Фотозвіт

Повернутись