Загальні збори (конференція) жителів с.Поташ

   12 квітня 2017 року відбулись загальні збори (конференція) жителів  села Поташ. У роботі конференції взяли участь заступник голови райдержадміністрації Тетяна Півторак, директор ТОВ «Поташ-Агро», депутат районної ради Віктор Слінковенко,  громадськість села.

   Розпочав конференцію Потаський сільський голова Сергій Тарамбула, який проінформував про соціально-економічний та культурний розвиток громади, роботу сільського голови та виконавчого комітету за 2016 рік. Сергій Андрійович зазначив, що за минулий рік було проведено 7 сесій сільської ради на яких розглянуто 61 питання. Конструктивно розглядаються всі питання, а особливо ті, які стосуються розвитку та підтримки соціальної сфери села.  Значну допомогу у вирішенні проблемних питань надає народний депутат України Валентин Ничипоренко, депутати обласної ради Анатолій Підгорний та Володимир Копійченко, а також директор місцевого ТОВ «Поташ-Агро», депутат районної ради Віктор Слінковенко. На постійному контролі перебуває питання виділення земельних ділянок учасникам АТО. Було відмічено, що на території села проживає 8 учасників АТО, з них шістьом уже виділені ділянки. А ще на дві ділянки  виготовляються  документи.

  Співдоповідачем сільського голови був директор Потаського НВК Олександр Мітокару. Він проінформував присутніх про роботу установи. Розповів, що в навчально-виховному комплексі навчається 47 учнів, а дитячий садок відвідує 24 вихованці. Подякував за матеріальну допомогу та підтримку.

 Заступник голови райдержадміністрації Тетяна Півторак відповіла на запитання жителів села стосовно надання безкоштовних ліків, орендної плати за земельні ділянки,  оформлення субсидій та виплати допомог населенню.

   Депутат районної ради Віктор Слінковенко в своєму виступі  проінформував про  підтримку соціальної сфери населеного пункту та надання матеріальної допомоги жителям села. Відповів на запитання присутніх.                                                                                                   

                                                                 Виконавчий апарат районної ради.

Фотозвіт

Повернутись