Загальні збори (конференція) жителів с.Мошурів

 

   7 квітня 2017 року  в селі Мошурів відбулася конференція представників жителів села. В роботі конференції взяли участь голова районної ради Валентина Любомська, голова райдержадміністрації Василь Клименко, заступник директора ПП «Тальне-Агрохім» Олександр Гижко, голова громадської організації «Об’єднання бойових побратимів та волонтерів» Сергій Шкляренко.

  На початку свого виступу голова сільської ради Пономаренко Наталія Петрівна згадала односельців, які в даний час обороняють суверенітет та незалежність України від агресора. Присутні вшанували хвилиною мовчання загиблих учасників АТО та односельчан, яких на превеликий жаль уже не стало.

  Наталія Петрівна проінформувала про діяльність виконавчого комітету сільської ради за 2016 рік та стан соціально-економічного розвитку населеного пункту. Першим співдоповідачем сільського голови була завідувач дитячого навчального закладу «Барвінок» Нишпора Оксана Олександрівна, яка розповіла про роботу установи та подякувала за матеріальну допомогу та підтримку дитячого садочка. Заступник директора по виховній роботі Мошурівської школи Шкода Світлана Іванівна, проінформувала про роботу педагогічного та учнівського колективів та  додала, що учні  школи щорічно приймають участь в олімпіадах в яких займають призові місця.

  До слова запросили голову Тальнівської райдержадміністрації Василя Клименка, який подякував сільському голові та жителям за їхню плідну співпрацю на користь громади с. Мошурів.

  По закінченні конференції сільський голова подякувала депутату обласної ради Анатолію Підгорному за надану матеріальну підтримку, всім небайдужим жителям та сільгоспвиробникам, які допомагають розвивати село.                                               

Виконавчий апарат районної ради.

Фотозвіт

Повернутись