Загальні збори (конференція) жителів с.Майданецьке

   30 березня 2017 року відбулись загальні збори (конференція)жителів  сіл Майданецькета Новомайданецьке. У роботі конференції взяли участь голова районної ради Валентина Любомська, депутати обласної ради Володимир Копійченко та Анатолій Скіченко, начальник фінансового управління райдержадміністрації Наталія Шпичак, начальник відділу соціальних допомог управління соціального захисту населення Світлана Гудзенко, начальник Тальнівського відділення ОДПІ Станіслав Коляда, заступник головного лікаря ЦРЛ Валентина Калініченко, директор ПСП «Колос» Людмила Кутова, громадськість села.

  Розпочав конференцію Майданецький сільський голова Михайло Капериз, який проінформував про роботу сільського голови та виконавчого комітету за 2016 рік. Михайло Володимирович зазначив, що мета даної зустрічі не лише підбити підсумки за минулий рік, а й гарна нагода порадитися з  жителямигромади  стосовно планів  на поточний рік.

  Валентина Любомська вручила жителям громади Подяку від командування та особового складу військової частини, що виконує своє завдання у зоні АТО. Воїни дуже вдячні жителям сіл Майданецькета Новомайданецьке за моральну та матеріальну підтримку, громадянську позицію та віру у бійців підрозділу. «Ваша підтримка дає  надію та віру в те, що наш народ з нами,і спонукає воювати ще краще. Віримо, що разом з такими патріотами держави відстоїмо Незалежність та територіальну цілісність України. Нехай оберігає вас Господь за ваші добрі справи!», - зачитала текст Подяки Валентина Олександрівна. Від себе ж виразила вдячність сільському голові та жителям обох сіл за активну участь у волонтерській справі.

 Депутати Черкаської обласної ради Володимир Копійченко та Анатолій Скіченко в своїх виступах звернули увагу на підтримку на рівні області вирішення декількох нагальних проблем села, серед яких ремонт доріг, очищення ставка та ін.

                                                                  Виконавчий апарат районної ради

Фотозвіт

Повернутись