Загальні збори (конференція) жителів с.Колодисте

   29 березня 2017 року в приміщенні Колодистенського сільського Будинку культури відбулися загальні збори (конференція) жителів Колодистенської громади. У конференції взяли участь голова районної ради Валентина Любомська, заступник голови райдержадміністрації Тетяна Півторак, депутат районної ради Валентина Сарана, Колодистенський сільський голова Олексій Сарана, представники сільськогосподарських підприємств, що орендують землі в адмінмежах сільради, громадськість села. На початку конференції присутні вшанували пам'ять жителів села та учасників АТО, які пішли з життя у 2016-2017 роках, хвилиною мовчання.

 Про підсумки роботи виконкому сільської ради за 2016 рік та стан організаційної роботи сільської ради інформував сільський голова Олексій Сарана.

  Голова районної ради Валентина Любомська  роз’яснила присутнім переваги децентралізації влади в країн, створення об’єднаних територіальних громаду, а також розповіла про реальні перспективи для розвитку села у разі об’єднання. На завершення свого виступу голова райради вручила жителям села Подяку від 14-го окремого мотопіхотного батальйону «Черкаси» за моральну та матеріальну підтримку воїнів в зоні проведення АТО.

  Одним із питань порядку денного були громадські слухання щодо присвоєння імені Василя Доманицького Колодистенському навчально-виховному комплексу «дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа  І-ІІІ ступенів». Учасниками слухань було одноголосно підтримано пропозицію щодо присвоєння вищезазначеному навчальному закладу імені Василя Доманицького, яку подав районній раді трудовий колектив Колодистенського навчально-виховного комплексу «дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа  І-ІІІ ступенів» з нагоди відзначення 140-річчя від дня народження видатного земляка села Колодисте.

                                                                  Виконавчий апарат районної ради.

Фотозвіт

Повернутись