Загальні збори (конференція) жителів с.Глибочок

  16 травня 2018 року відбулися загальні збори (конференція) жителів Глибочківської громади, у яких взяли участь голова Тальнівської районної ради Валентина Любомська, перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Гречка, депутат Черкаської обласної ради Анатолій Скіченко, депутат районної ради Валерій Коваль, начальник фінансового управління райдержадміністрації Наталія Шпичак, начальник Тальнівського відділення Звенигородської ОДПІ Олександр Маринченко, керівники сільськогосподарських підприємств, які здійснюють діяльність на території громади.

  В ході зборів було заслухано та обговорено звіт сільського голови Василя Мельника, який детально розповів про зроблене сільською громадою та подякував за співпрацю районній раді та райдержадміністрації, депутату обласної ради Анатолію Скіченку, депутату районної ради Валерію Ковалю, жителям села, які допомагали відремонтувати місцевий водогін. Найболючішими та найгострішими питаннями, які особливо турбували жителів громади – це стан доріг та мостів, які розташовані на території села та потребують ремонту.

 Про фінансовий стан сільської ради за звітний період доповідала головний бухгалтер Глибочківської сільської ради Антоніна Каратнюк. Директор Глибочківського НВК Віталій Дробина ознайомив присутніх із роботою педагогічного та учнівського колективів навчально-виховного комплексу. Співдоповідачами також були зав. ФАПом Лариса Чабанюк та директор Глибочківського СБК Тетяна Науменко, яка запросила всіх присутніх на святкування Дня села Глибочок, яке відбудеться 26 травня 2018 року о 13 год. в СБК.

 Начальник Тальнівського відділення Звенигородської ОДПІ Олександр Маринченко зупинився на сплаті податків одноосібниками та с/г виробниками, які користуються землею громади. У  Глибочку зареєстровано 77 одноосібників, які господарюють на 224 га землі, з них подали декларації лише 15. А це надходження до бюджету: утримання соціальної сфери, ремонти, поновлення матеріально-технічної бази і інше. Адже, ніщо не заважає селянам запитати в одного чи другого землевласника – чому не на належному рівні сплачені податки за користування землею.

  Голова районної ради Валентина Любомська у своєму виступі розповіла про реформу в медичній галузі, зокрема у первинній ланці. Піднімалися питання і по добровільному об’єднанню громад та з інших проблем. У своєму виступі Валентина Олександрівна закликала присутніх, проблемні питання, які  не вирішуються на місцевому рівні - виносити на районний. Єдина громада – це сила, яка за правильного її застосування, здатна вирішити багато питань самостійно.

 Перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Гречка проінформував про програми, які забезпечують розвиток громад та про ремонт доріг.

 На завершення зборів сільський голова Василь Мельник ознайомив присутніх із основними заходами програми соціально-економічного розвитку села на 2018 рік.

                                                                          Виконавчий апарат районної ради.

Повернутись