Загальні збори (конференція) жителів с.Білашки

   29 березня 2017 року в с. Білашки пройшла конференція представників жителів села. В роботі конференції взяли участь голова районної ради Валентина Любомська, депутат районної ради Павло Лаціна, директор ТОВ «Промінь АА», депутат районної ради Микола Скіченко. Перед початком конференції присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих воїнів АТО.

  Сільський голова Любов Чмига  проінформувала про діяльність виконавчого комітету сільської ради та стан соціально-економічного розвитку на підвідомчій території за 2016 рік. У ході розгляду цього питання до співдоповіді запрошувались директор школи Цимбал О.І., завідуюча дитячим садком Волинець О.В., завідуюча сільською бібліотекою Федас Л.П., директор сільського Будинку культури Гудзенко В.Д., директор ТОВ «Промінь АА», депутат районної ради Скіченко М.Д.

   По питанню  добровільного об’єднання територіальних громад (ОТГ) до слова запросили голову районної ради Валентину Любомську. Вона надала вичерпні відповіді на запитання присутніх стосовно об’єднання сіл Білашки, Тальянки та Легедзине у ОТГ. Розгорнуто пояснила усі переваги такого об’єднання, розповіла, як на законодавчому рівні відбуваються вибори голови громади та сільських старост. Окрім того, голова районної ради окреслила усі перспективи розвитку села, очевидні після створення ОТГ. Відповіла на  запитання жителів села про бюджет ОТГ, збереження школи, дитсадка та ФАПу в селі. Також Валентина Любомська вручила жителям села Подяку від військової частини, що виконує військові завдання в зоні АТО та висловила вдячність сільському голові і всім жителям Білашок та Левади за підтримку воїнів.

 Потім Валентина Любомська привітала жительку с. Білашки Надію Немировську із присвоєнням їй почесного звання Мати-героїня та вручила  нагороду.

  Білашківська громада вирішила об’єднатися у Тальянківську об’єднану територіальну громаду, спільно із селищем Левада та селами Легедзине і Тальянки, з центром в с. Тальянки.

                                                                  Виконавчий апарат районної ради.

Фотозвіт

Повернутись