Загальні збори (конференція) Кривоколінської громади

  10 березня 2017 року голова  районної ради Валентина Любомська, заступник голови райдержадміністрації Тетяна Півторак та депутат районної ради Ігор Новицький взяли участь в загальних зборах (конференції) жителів Кривоколінської громади. 

  Перед конференцією в Центрі освіти, культури та дозвілля Кривоколінського НВК були проведені урочистості до вшанування пам’яті Т.Г.Шевченка. Разом із жителями села право покласти квіти до пам’ятника Т.Г.Шевченку було надано голові районної ради В.Любомьскій та заступнику голови райдержадміністрації Т.Півторак. На урочистостях вірші Великого Кобзаря читали вихованці Кривоколінського НВК та оспівував колектив «Яблуневий цвіт». 

  Згідно порядку денного на конференції обговорювалися питання про підсумки економічного та  соціального  розвитку  на  підвідомчій  території  Кривоколінської  сільської  ради  за  2016 рік  та  стан  організації  роботи  сільської  ради, що стосується інтересів  громадян, про  план соціально – економічного розвитку  населених  пунктів  сільської  ради  на  2017 рік, про звіт  керівників  структурних  підрозділів, керівників  установ  і  організацій,  розміщених  на  підвідомчій  території  сільської  ради та про добровільне об’єднання територіальних громад.

  Жителями Кривоколінської громади обговорено актуальні питання існування та розвитку сіл Криві Коліна, Чеснопіль, Добрянка та Нова Павлівка. Найбільш проблемними питаннями в селах залишаються ремонт доріг та вуличне освітлення. Також Кривоколінська сільська рада зверталася до прилеглих сіл з пропозицією про об’єднання територіальних громад, проте на даний час питання не вирішено.

  На завершення конференції було надано слово голові районної ради. Валентина Любомська привітала всіх жінок громади з прекрасним днем весни, днем жінки, матері – Днем 8 Березня. Інформувала, що 9 березня 2017 року на Тальнівщині відбулося вшанування пам’яті Т.Г. Шевченка та тематичні заходи до визволення Тальнівщини від нацизму в Другій світовій війні. Подякувала ветеранам та бійцям, які знаходяться в зоні проведення АТО, за відстоювання нашої волі і незалежності та вручила подяку сільському голові та громаді сіл Криві Коліна, Чеснопіль, Добрянка від командування та особового складу військової частини за допомогу, моральну і матеріальну підтримку та громадянську позицію.

  Разом з головою районної ради обговорювалися питання реформи в галузі медицини, зокрема, створення госпітальних округів та доцільність приєднання до одного з таких. Водночас значний інтерес для жителів Кривоколінської громади становлять процеси, які відбуваються в Тальнівській об’єднаній територіальній громаді.

Виконавчий апарат районної ради

Фотозвіт

Повернутись