Загальні збори громадян у населених пунктах району

В  районі продовжують проходити загальні збори (конференції) громадян за місцем проживання. Такі збори вже відбулися в 11 населених пунктах. В їх роботі беруть участь керівники та депутати районної ради, райдержадміністрації, працівники управління соціального захисту населення, Пенсійного фонду, відділ Держземагенства та ряду інших районних служб. Зокрема, 24 березня 2015 року відбулися збори жителів сіл Лоташеве і Піщана, в яких взяла участь голова районної ради Руснак Н.П.

На зборах  сільські голови інформують жителів про свою роботу та діяльність виконкому сільської ради за 2014 рік. Обговорюються також питання щодо зміцнення законності і правопорядку на підвідомчих територіях,  добровільного  об’єднання територіальних громад. Депутати районної ради звітуються перед виборцями про свою діяльність у раді та в її органах, про особисту участь в обговоренні, прийнятті та організації виконання рішень ради, а також доручень виборців.

Жителів населених пунктів турбують питання забезпечення миру в Україні; підвищення тарифів на енергоносії;  зростання цін на товари та продукти харчування; продовження робіт з вуличного освітлення; врегулювання конфліктів щодо використання земель державного запасу та резерву, які постійно виникають з того часу, коли розпоряджатися цими землями уповноважено територіальні органи Держземагенства та інщі.

 

Повернутись