Загальні збори громадян с.Вишнопіль

  В Тальнівському районі продовжують проводитись загальні збори громадян (конференції) за місцем проживання.

   Відбулися такі збори 18 лютого 2013 року і в с.Вишнопіль.

   В їх роботі взяли участь голова райдержадміністрації Бардадим М.Д., його заступники, представники районної ради, відділів та управлінь райдержадміністрації, територіальних органів міністерств, відомств.

   Жителі села Вишнопіль та представники району взяли активну участь в обговоренні питань, які розглядались на зборах. Зокрема, односельці щиро дякували виконкому сільської ради, особисто сільському голові Гудзенко Т.І. за значну роботу в 2012 році у вирішенні питань соціально-економічного та культурного розвитку села. Ними відмічалось, що майже всі заходи з нагоди свят відбувались при участі більшості жителів села, значно активізувалась культурно-масова та спортивна робота, добре працювали члени громадського формування з питань охорони громадського порядку, та інше.

   Головою райдержадміністрації Бардадимом М.Д. було вручено Почесну Грамоту райдержадміністрації і районної ради Вишнопільській територіальній громаді за зайняте І місце в районному конкурсі на кращу територіальну громаду 2012 року.

   Виступаючі звертали увагу на необхідність продовження роботи з підтримання в належному санітарному стані території села та прибудинкових територій, турбували громадян питання ремонту доріг, виконання договорів оренди землі, соціальних угод з орендарями, недопущення самовільної вирубки дерев, кущів. З більшості питань учасникам зборів було надано роз'яснення, окремі взято до організації виконання згідно повноважень та подальшого їх інформування про результати реагування.

Повернутись