За чисте довкілля

   Вплив людини на довкілля стає все більш активним та різноманітним. Сьогодні вже ні в кого не виникає сумнів в тому, що забруднення оточуючого довкілля веде до втрати нашого здоров’я.

   Чистота нашої планети – у наших руках. Зберегти красу природи, сприяти її оновленню – завдання кожної людини.

   В нашій країні щорічно проходить акція «За чисте довкілля». В зв’язку зі сприятливими погодними умовами, вже розпочалися заходи з благоустрою та санітарної очистки території району. Тальнівчани завжди охоче беруть участь у цих заходах. Під час проведення акції «За чисте довкілля» передбачається комплекс заходів із озеленення, забезпечення чистоти і порядку, ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ побутових та інших відходів, прибирання та приведення у належний санітарний стан прибудинкових територій, парків, скверів, дитячих, спортивних і господарських майданчиків, вулиць, тротуарів, зупинок громадського транспорту, кладовищ, братських могил, меморіальних комплексів та місць почесних поховань, очищення від сміття берегів водойм, а також належна підготовка до Великодніх та травневих свят.

    23 березня 2017 року в рамках проведення щорічної акції з благоустрою «За чисте довкілля» працівники виконавчого апарату районної ради  долучилися до всеукраїнського Дня благоустрою та взяли активну участь по прибиранню частини території у місцевому лісопарку.

   Для кожного жителя району наведення порядку у місті та селах – важлива і відповідальна громадська позиція, адже спільними зусиллями робиться добра справа. То ж пропонуємо жителям Тальнівщини активно долучитися до прибирання територій. Разом наведемо лад у нашому районі – зробимо його кращим і чистішим.

                                        Виконавчий апарат районної ради.

Фотозвіт

Повернутись