З Новим Роком та Різдвом Христовим!

Дорогі друзі!

Від усього серця вітаємо вас із найбільш довгоочікуваними і світлими святами – Новим Роком та Різдвом Христовим!

  Ці свята ми завжди зустрічаємо із новими сподіваннями, адже піднімаємося ще на одну сходинку часу і вдивляємося у майбутнє.

 Озирнувшись назад, можна сміливо сказати, що 2019 рікбув прожитий не дарма – насичений важливими для країни, району та для кожного з нас подіями, напруженною працею, глибоким змістом та звершеннями, цей рік нікого не залишив байдужим. Він подарував нам радість зустрічей й відкриттів, перемог і досягнень, новий професійний та життєвий досвід.

 Висловлюємо щиру подяку усім, хто дбає про рідний край. Яким же буде рік прийдешній – багато в чому залежить від нас самих. Нехай не залишиться в наших серцях місця для злоби і заздрощів, для брехні і ненависті. Нехай наші душі будуть сповнені оптимізмом і радістю.

 Нехай Новий 2020 рік виправдає наші найкращі надії і прагнення, принесе злагоду, достаток і добробут у наші родини. А Різдвяна зоря запалить у наших серцях вогонь віри, любові, надії та оптимізму. Об'єднає нас усіх у світлих прагненням  миру у наших серцях, на рідній землі.

 Щасливих Новорічних та Різдвяних свят!     

Із повагою

голова Тальнівської районної ради

Валентина Любомська

заступник голови Тальнівської райдержадміністрації

Тетяна Півторак

Повернутись