З любов’ю до землі та вірою в серці

Під такою назвою 11 серпня 2020 року в Тальнівському музеї історії відбулися заходи з нагоди 80-річчя від дня народження відомого нашого земляка-краєзнавця, етнографа, спортсмена, доктора філософії в галузі культурології, лауреата Всеукраїнської премії імені Вікентія Хвойки (1993), обласної літературно-краєзнавчої премії імені Михайла Максимовича (1995), премії Українського фонду культури імені Івана Нечуя-Левицького, члена Асоціації дослідників голодомору, члена Національної Спілки народних майстрів, Всеукраїнської спілки краєзнавців, заслуженого працівника культури України - Вадима Федоровича Мицика.

         Вадим Федорович разом із однодумцями створив Тальнівський районний музей історії хліборобства та був його директором впродовж 28 років. Понад 20 років брав участь у розкопках міст та селищ трипільської культури, був режисером, відомого далеко за межами району, народного аматорського фольклорно-етнографічного гурту «Оріяни».  Вадим Мицик -  автор численних наукових друкованих видань про рідний край та його історію, що є результатом його багаторічних досліджень, які проводив все своє життя.

         В цей день линули щирі привітання від голови Тальнівської районної ради Валентини Любомської, заступника голови райдержадміністрації Тетяни Півторак, в. о. міського голови Василя Сідька, представника від мецената Володимира Мовчана – Миколи Гурбича, заслужених працівників культури України Олега Сошинського і Миколи Вовка, працівників Тальнівського музею історії та багатьох інших.

         Привітали ювіляра художніми номерами гурт «Отамани» міського центру культури і дозвілля, колективи районного будинку культури - народне аматорське вокальне тріо «Дожниця», солістка  ансамблю «Тальнівчанки» Ангеліна Щербина та народний аматорський фольклорно-етнографічний гурт «Оріяни», у складі якого довгий час  виступав Вадим Федорович.

         «Для мене основне – утверджувати рідний народ український, вивчати його творчість, його духовну силу, показувати його красу цілому світу» - це слова  Вадима Мицика, які якнайкраще окреслюють його постать.

         Тож бажаємо ювіляру міцного здоров’я, щастя, миру та злагоди в родині, щоб ніколи не старіла душа, а на столі завжди був святий хліб.

                                                              Виконавчий апарат районної ради.

Фотозвіт

Повернутись