Вшанування захисників вітчизни та волонтерів

   Перед початком пленарного засідання голова районної ради Любомська В.О. зазначила, що з березня 2014 року наша країна знаходиться в стані неоголошеної війни. Багато страждань і горя випало на долю нашого народу за цей час. Не шкодуючи власного життя захищають неньку Україну справжні патріоти.

   В скорботі ми пошановуємо пам’ять наших земляків, які загинули в зоні  проведення АТО захищаючи незалежність нашої держави.

  Це  - Ярошенко Сергій Григорович, Малиш  Віталій Васильович, Мельниченко Віктор Васильович, Геш Євген Іванович, Шевцов Олександр Михайлович.

  На жаль і сьогодні на Сході України йдуть військові дії і продовжують гинути наші воїни та мирні жителі. Присутні вшанували їх пам’ять хвилиною мовчання.

   Також було зазначено, що багато наших земляків і сьогодні  виконують свій обов’язок перед Батьківщиною. Вони з гідністю несуть бойову службу в лавах Збройних Сил України. Про допомогу їм та їхнім родинам йдеться на кожних заходах. Районна, міська, сільські ради, їх посадові особи,  депутати обласної та районної ради, фактично всі жителі Тальнівщини активно залучають бюджетні кошти, можливості підприємств, установ, організацій, громадян для надання допомоги нашим бійцям в зоні проведення АТО, про що неодноразово висловлювалась шановним волонтерам щира вдячність за виявлені ініціативу та патріотизм, надання допомоги  військовим.

   Представник Хмельницького 8-го полку сил спецоперацій Збройних Сил України Коляда С. В. спільно з депутатом обласної ради Юрченком О.В. та головою спілки воїнів АТО району Данилюком В.М. вручили депутату районної ради Мовчану В.П. та жителю району Афанасєву В.М. ордени "За вірність народу України" та волонтерам Водяніцькій З.А., Грядюжкіній О.М., Крижанівському М.М., Кульбіді В.О., Мельник В.М., Моряк Т.І., Соколенку Р.Б., Танцюрі В.М., Хоменку М.І., Шевченку Р.М. медалі Української асоціації інвалідів АТО "За вірність українському народу" ІІ ст.

   За дорученням керівництва 95-ї, 13-ї та 25-ї бригад Збройних Сил України голова районної ради Любомська В.О. вручила Подяки за допомогу Вишнопільській, Павлівській, Зеленьківській територіальним громадам та депутату районної ради, учаснику АТО Пашковському Ю.В.

Фотозвіт

Повернутись