Вшанування учасників бойових дій

   12 лютого 2016 року в залі засідань районної ради відбулися заходи з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 27-ї річниці виведення радянських військ з Афганістану.

  З вітальним словом  до запрошених звернулися голова міськрайонної громадської організації «Воїнів-інтернаціоналістів» Олексій Неділько, голова Тальнівської райдержадміністрації  Василь Клименко та голова Тальнівської районної ради Валентина Любомська.

  В своїх виступах вони зазначили, що в ці дні ми вшановуємо  пам’ять тих, кому довелося воювати в чужих країнах. В числі тих, хто не повернувся з Афганської війни є імена наших земляків. З  глибокою шаною ми згадуємо всіх синів і дочок України, яким довелося брати участь у локальних війнах та у врегулюванні воєнних конфліктів за межами нашої держави. Шануємо їх героїзм і звитягу. Захоплюємося кращими людськими якостями тих, хто пройшов крізь Афганістан, Ірак, колишню Югославію, Ліван, інші держави світу із миротворчою місією, не посоромивши своєї честі та гідності. Там, на чужині, наші співвітчизники проявляли мужність і професіоналізм. Їх високий гуманізм та милосердя з вдячністю та повагою згадують у багатьох куточках світу. І сьогодні багато воїнів-інтернаціоналістів Тальнівщини продовжують захищати незалежність нашої держави в зоні проведення АТО.

 Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять полеглих воїнів-інтернаціоналістів, Героїв Небесної Сотні, героїв, які загинули в зоні АТО.

 Воїнам-інтернаціоналістам було вручено відзнаку Президента України-пам’ятна медаль «25 років виведення військ з Афганістану».

 Виступаючі подякували учасникам бойових дій за мужність і героїзм, за високу громадянську відповідальність. Побажали міцного здоров’я, щастя, миру, успіхів у праці та добробуту в родинах.

Фотозвіт

Повернутись