Вшанування учасників аварії на Чорнобильській АЕС.

 

25 квітня 2014 року біля пам’ятного знаку«Пам'ять Чорнобиля» в м.Тальному відбувся  мітинг-реквієм з нагоди 28-ї річниці Чорнобильської трагедії, який відкрила заступник міського голови Лариса Дімітрова. В заходах взяли участь ліквідатори аварії, керівники району та громадськість. Перед присутніми  виступила голова районної ради Наталія Руснак, яка сказала що біль Чорнобиля, торкнувся кожного з нас і відгукнувся у серці кожного жителя району, назавжди залишаючи  у пам’яті народній - подвиг ліквідаторів. Ми повинні пам’ятати і шанувати героїв, завдяки яким сьогодні  живемо. Чорнобиль  був, є і буде,  а тому згадувати про нього потрібно  постійно. Бо, що б там не було, але ми всі маємо пряме відношення до трагедії. І відлуння Чорнобильських дзвонів буде чути ще не одне покоління. Голова  районної громадської організації “Союз Чорнобиль” Микола Савчук у своєму виступі подякував керівникам органів влади району за надану допомогу організації в соціальному захисті учасників аварії на Чорнобильській АЕС.

Присутніми ушановано громадян Тальнівщини, кого вже немає, хто не вагаючись ступив у атомне пекло і закрив собою нас від лиха,  хвилиною мовчання.

Керівники району, ліквідатори аварії на Чорнобильській АЕС та присутні поклали вінки та квіти до пам’ятного знаку «Пам'ять Чорнобиля».

На кінець благочинний  храму  Первоапостольних святих Петра  і  Павла отець Михайло відправив поминальну панахиду

Повернутись