Вшанування пам’яті жертв «Іловайського котла»

  У серпні 2014 року в оточенні під містом Іловайськ Україна втратила одних з найкращих, найсміливіших, найдостойніших своїх синів. Ця трагедія увійшла в історію як одна з найтрагічніших сторінок антитерористичної операції на Сході України.

  29 серпня 2018 року Тальнівщина вшановувала пам’ять загиблих жертв «Іловайського котла». Біля храму «Всіх Святих Землі Української» у м.Тальне отець Степан Драбик та запрошене духовенство відправили панахиду за загиблими.

 У заході взяли участь голова районної ради В.Любомська, голова райдержадміністрації В.Клименко, депутати обласної ради А.Скіченко та В.Копійченко, депутати районної ради, учасники антитерористичної операції, підприємці, представники установ, організацій, громадських об’єднань, спілки сільгоспвиробників, районного військового комісаріату, засобів масової інформації, волонтери, народний аматорський фольклорний гурт «Надвечір’я» та прихожани храму.

  Голова районної ради та голова райдержадміністрації вручили С.Драбику відзнаку Президента України «За гуманітарну участь в антитерористичній операції».

  За значний внесок у підтримку української армії, участь у наданні допомоги учасникам антитерористичної операції та операції об’єднаних сил отець Степан відзначив нагородами учасників бойових дій, волонтерів, депутатів обласної ради, громадських діячів, підприємців  та керівників установ, організацій, а також подякував головам районної ради, райдержадміністрації  і всім, хто долучився до цієї справи.

  Після завершення панахиди голова районної ради В.Любомська та голова райдержадміністрації В.Клименко вшанували пам'ять нашого земляка, учасника АТО Віталія Малиша, який загинув 29 серпня 2014 року у бою поблизу м. Іловайськ під час виходу з оточення, поклали квіти до меморіальної дошки, встановленої на його честь на території школи, та на могилу загиблого у с.Павлівка Перша.

 Подвиг усіх полеглих воїнів назавжди залишиться в наших серцях прикладом героїчної стійкості українських захисників за волю та незалежність України.

Виконавчий апарат районної ради.

Фотозвіт

Повернутись