Вшанування пам’яті загиблого учасника АТО В.Івченка

  28 серпня 2018 року минуло два роки, як у зоні антитерористичної операції загинув уродженець нашого району Василь Івченко. Він героїчно поклав життя біля селища Луганське Бахмутського району Донецької області, з честю виконавши нелегкий обов’язок українського воїна. Поліг на полі бою незламним та нескореним з любов’ю до неньки-України. Нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно). Рішенням районної ради йому присвоєно звання «Почесний громадянин Тальнівщини» (посмертно).

  Вшанували пам'ять В.Івченка та поклали квіти до його могили у с.Папужинці голова районної ради Валентина Любомська, голова райдержадміністрації Василь Клименко, депутат обласної ради Володимир Копійченко, депутат районної ради Валентин Поперечний, сільський голова Алла Граділенко, рідні загиблого, колишні однокласники та просто небайдужі жителі села. До меморіальної дошки загиблого, розмішеної на стіні сільської школи, квіти поклали  діти і вчителі.

  Тальнівщина пишається Василем Івченком, розділяє біль втрати родини загиблого воїна та завжди пам’ятатиме свого земляка, який віддав життя, захищаючи незалежність і цілісність України.

Виконавчий апарат районної ради

Фотозвіт

Повернутись