Вшанування пам’яті захисників України.

Вшанування памяті захисників України.

Іловайськ. Рана на серці України.

  Щорічно 29 серпня, відзначається День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Цей день встановлений Указом Президента України на підтримку ініціатив громадськості та з метою гідного вшанування пам’яті військовослужбовців і учасників добровольчих формувань, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, увічнення їх героїзму, зміцнення патріотичного духу в суспільстві.

  Для відзначення дня пам’яті та героїзму загиблих захисників було обрано саме цю дату, оскільки її приурочено воєнним подіям на сході України, коли під час Іловайської операції українська армія зазнала найбільших втрат.

  28 серпня 2020 року біля пам’ятника Героям Небесної Сотні та захисникам України відбувся мітинг, присвячений 6-й річниці Іловайської трагедії та вшануванню пам’яті загиблих захисників України.

  У заходах взяли участь представники райдержадміністрації,  районної та міської рад, депутати районної та міської рад, учасники антитерористичної операції та операції об’єднаних сил, представники установ, організацій, громадських об’єднань, волонтери.

  Ми пам’ятаємо …

  Вічна слава полеглим за Україну!

                                                               Виконавчий апарат районної ради

Фотозвіт

Повернутись