Вшанування Небесної Сотні

   20 лютого в Україні вшановуємо учасників Революції Гідності, які поклали життя за волю України, за свободу та гідне життя свого народу. Цих героїв назвали Небесною сотнею.

  Події Євромайдану спричинили докорінну зміну в душах, серцях та свідомості українців. Революція Гідності назавжди змінили та об’єднала наш народ.Вона назавжди закарбується у серцях українців нестерпним болем.         Майдан об'єднав десятки тисяч українців з різних областей, районів, які  пліч-о-пліч до кінця боролися за єдність, незалежність і  справедливість. На столичному Майдані не було бідних чи багатих, сильнихчи слабких, як не було і немаєСходу чиЗаходу... Рівність і братерство– основна рушійна сила, яка підкорила Українута весь світ.Всіхоб'єднала українська  земля табажання житиувільній країні.

   20 лютого 2017 року робочий день голови районної ради  Валентини Любомської та працівників виконавчого апарату розпочався із хвилини мовчання, Вони вшанували пам’ять загиблих на Майдані  співвітчизників. Серед них  і нашого земляка Героя України – Юрія Паращука.

      Герої не вмирають!  Слава Україні!

                                                                   Виконавчий апарат районної ради

                                                                            

Фотозвіт

Повернутись