Вшанування на Тальнівщині учасників бойових дій

                                                       Минають дні, ідуть роки,
 Життя листки перегортає.
 А біль Афгану – на віки
 В душі чомусь не замовкає.

 15 лютого 2017 року о 10 год. біля пам’ятного знаку воїнам-інтернаціоналістам відбувся мітинг та покладання квітів з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 28-ї річниці виведення радянських військ з Афганістану.

   До присутніх звернулися голова Тальнівської райдержадміністрації  Василь Клименко, голова Тальнівської районної ради Валентина Любомська, міський голова Олексій Юрченко, військовий комісар Тальнівського районного військового комісаріату Валерій Кудла, голова міськрайонної громадської організації «Воїнів-інтернаціоналістів» Олексій Неділько, голова спілки ветеранів війни та праці Василь Білозір.

   Вони зазначили, що цього дня ми вшановуємо  пам’ять тих, кому довелося воювати в чужих країнах. В числі тих, хто не повернувся з Афганської війни є імена наших земляків. Згадуємо всіх синів і дочок Тальнівщини, яким довелося брати участь у локальних війнах та у врегулюванні воєнних конфліктів за межами нашої держави. Нічим не зміряти глибину людських трагедій, психологічних потрясінь, що спіткали людей, які пройшли такий складний життєвий шлях. Схиляємо голови      перед тими, хто пролив свою кров заради забезпечення миру. Ми завжди будемо пам’ятати всіх тих, хто не повернувся. І сьогодні колишні воїни-інтернаціоналісти Тальнівщини продовжують захищати незалежність нашої держави в зоні проведення АТО, показуючи молодому поколінню особистий приклад патріотизму та відданості військовому обов’язку.

 Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять полеглих воїнів-інтернаціоналістів, Героїв Небесної Сотні, героїв, які загинули в зоні АТО.

  Голова районної ради Валентина Любомська та голова райдержадміністрації  Василь Клименко вручили відзнаки Холодного Яру колишньому учаснику АТО, а нині міському голові Олексію Юрченку та голові міськрайонної громадської організації «Воїнів-інтернаціоналістів» Олексію Недільку.

  Військовий комісар Тальнівського районного військового комісаріату Валерій Кудла повідомив, що Указом Президента України було нагороджено орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно) загиблого в зоні АТО Оверченка Дмитра Олександровича та вручив нагороду сестрі Героя.

 Від імені Президії Української Спілки воїнів Афганістану воїни-інтернаціоналісти отримали  Грамотами та Подяками.                       Виступаючі подякували учасникам бойових дій за високу громадянську відповідальність, мужність та героїзм. Побажали миру, міцного здоров’я, щастя,  родинного затишку, добробуту та процвітання нашій країні.

                                                Виконавчий апарат районної ради 

Фотозвіт

Повернутись