Вшанування людей похилого віку

   Другий місяць осені починається з особливої дати. 1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблею ООН. А в Україні це також і День ветерана.
   Голова районної ради Валентина Любомська спільно із головою райдержадміністрації Василем Клименком, начальником управління соціального захисту населення райдержадміністрації, депутатом районної ради Тетяною Маринченко побували в Тальнівському  районному територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг). Вони зустрілися із підопічними, привітали їх із Міжнародним днем людей похилого віку, вручили подарунки, солодощі.
  Цей день – не лише можливість нагадати всім про людський обов’язок бути турботливими і милосердними до найповажнішої частини суспільства.
 Це і привід до роздумів щодо подальшої долі людства, його культури, взаємозв’язку поколінь.  Турбота про громадян похилого віку, ветеранів та інвалідів необхідна кожної хвилини, як повага до людей, які своєю багаторічною працею заслуговують на глибоку пошану нащадків.
Повернутись