Вшановуючи пам’ять воїнів-інтернаціоналістів

  15 лютого Україна відзначає День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 31-шу річницю виведення військ з Афганістану.

 З цієї нагоди у місті Тальному відбувся урочистий мітинг біля пам'ятного знака воїнам-інтернаціоналістам.

  У заході взяли участь керівники району та міста, ветерани Афганістану, їхні рідні та представники громадських організацій.

  Тисячі вихідців з України пройшли крізь вогонь афганської війни, що принесла нам численні трагедії. Біль утрати пізнала і Тальнівщина. У різні роки в афганській війні загинули наші земляки: Олександр Лисюченко, Василь Штурхаль, Григорій Романенко, Василь Костенко, Сергій Самойлов, Віталій Чорний…

  Присутні поклали квіти та вінки до пам'ятного знака, хвилиною мовчання вшанували пам'ять земляків, які загинули на війні та померли у мирний час, підірвавши здоров'я у роки кривавого лихоліття.

 Схиляємо голови перед пам’яттю тих, хто загинув та з вдячністю звертаємось до тих, хто живе поряд з нами.

 Ми засвідчуємо свою глибоку шану та повагу мужності воїнів-інтернаціоналістів. Вони як ніхто знають справжню ціну війни і миру. І як ніхто вміють цінувати сьогоднішній день, усвідомлювати свою відповідальність за майбутнє, за долю прийдешніх поколінь. Вони є яскравим прикладом для наслідування молодому поколінню, взірцем служіння народу та державі у наші дні.

 Почесною грамотою Черкаської облдержадміністрації було нагороджено голову міськрайонної організації «Спілка ветеранів Афганістану» Олексія Неділька.

  Почесною грамотою Тальнівської райдержадміністрації та районної  ради нагороджено ветерана Афганістану, Тальянківського сільського голову Івана Шилкіна.

  Почесною грамотою виконавчого комітету Тальнівської міської ради нагороджено ветерана Афганістану, начальника Тальнівської державної податкової інспекції Олександра Маринченка.

Фотозвіт

Повернутись