Всеукраїнський день бібліотек

  Бібліотеки - один з інструментів нашої цивілізації, який вже багато століть доводить свою ефективність в процесах збереження, накопичення і передачі людських пізнань. Вважається, що вперше аналоги сучасних бібліотек з’явилися ще близько 2,5 тис. років до нашої ери на Сході. У Київській Русі перші бібліотеки стали відкривати після прийняття християнства. Це були церковні бібліотеки, серед яких у той час найбільшою вважалася заснована в 1037-му році князем Ярославом Мудрим бібліотека Софії Київської. У цій бібліотеці зберігалося понад дев’ятсот книг, що були виготовлені тоді виключно вручну.

  Щорічно 30 вересня вся наша країна святкує Всеукраїнський день бібліотек. В переддень свого професійного свята 27 вересня у залі засідань Тальнівської районної ради відбулася тепла святкова зустріч бібліотекарів району.

  Привітати бібліотечних працівників прийшли керівники району - голова районної ради Валентина Любомська та заступник голови райдержадміністрації Тетяна Півторак. Вони подякували бібліотекарям за працю, побажали натхнення і задоволення від роботи та нагородили  Подяками Тальнівської районної державної адміністрації і районної ради за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм і відданість справі, успіхи в інформаційному та бібліотечному обслуговуванні читачів та з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек завідувача Лісівською сільською бібліотекою Тихолоз Марію Федорівну, завідувача Онопріївською сільською бібліотекою Бондаренко Наталію Миколаївну, завідувача Папужинською сільською бібліотекою Щербак Ольгу Миколаївну. Колег також привітала завідувач сектору культури райдержадміністрації Оксана Щербатюк.

 Сьогодні бібліотеки стають сучасними багатофункціональними культурними та інформаційними центрами, створюють електронні каталоги, а також виконують функції щодо збереження і передачі читацькій аудиторії знань, культури і пам’яті багатьох поколінь.

 Вітаємо працівників та читачів бібліотек району з Всеукраїнським днем бібліотек -  зі святом духовності, мудрості і знань!

                                                              Виконавчий апарат районної ради.

Фотозвіт

Повернутись