Всеукраїнська акція "Майбутнє лісу у твоїх руках"

   Починаючи з 21 березня, Міжнародного дня лісу,  розпочала свою ходу щорічна Всеукраїнська акція «Майбутнє лісу у твоїх руках». Метою акції є виховання у підростаючого покоління шанобливого ставлення до природи, забезпечення зацікавленості у збереженні лісових насаджень, дотримання правил поведінки в лісі, роз’яснення широким колам громадськості важливості створення лісових насаджень, ознайомлення та надання можливості учнівській молоді, представникам громадськості взяти участь у створенні лісів, підвищення довіри громадськості до діяльності лісогосподарської галузі.Проводяться масові заходи, акції, уроки знань про ліси, профорієнтаційні заходи, спрямовані на розширення екологічної пропаганди, охорону та захист лісів. Акція «Майбутнє лісу у твоїх руках» триває місяць – до Дня Довкілля, що відзначатиметься 15  квітня.

      5 квітня 2017 року в рамках Всеукраїнської акції «Майбутнє лісу у твоїх руках» в урочищі Сотникове Потаського лісництва, в адмінмежах Мошурівської сільської ради на ділянці розміром 2,9 гектарів було висаджено сіянці дуба звичайного. У посадці дерев взяли участьпрацівники Потаського лісництва, учні Мошурівської ЗОШ, долучилися до цієї справи  голова районної ради Валентина Любомська, голова райдержадміністрації Василь Клименко та державні службовці.

   - Добру справу зробили ми сьогодні, - звернулася до дітей голова районної ради Валентина Любомська. – Адже всі ми знаємо, що ліс – це легені нашої планети, і долучатись до збереження чистоти довкілля повинен кожен із нас. Тільки так ми зможемо покращити сьогоднішню проблемну ситуацію екології в країні, зберегти наші ліси для наступних поколінь. Хочеться вірити, що ці дубочки приживуться, і через кілька років на місці цієї вирубки радуватиме око молодий дубовий ліс.

  - Збільшення лісового фонду нашого району справа не лише важлива і корисна, а й приємна, - доповнив Валентину Олександрівну голова райдержадміністрації Василь Клименко. – Адже це справжнє задоволення – попрацювати на свіжому повітрі, помилуватися розквітаючим весняним лісом, поспілкуватися з молоддю. Проведення таких заходів спонукає людей брати активну участь у примноженні багатства нашої з вами природної спадщини, формує у молодого покоління екологічну свідомість та патріотизм. Ми дуже вдячні організаторам акції за їх запрошення, а учням за плідну й радісну сьогоднішню співпрацю.

                                                                 Виконавчий апарат районної ради.

Фотозвіт

Повернутись