Вручення щорічної регіональної премії ім. Ф.Мицика

  Тальнівською районною радою було засновано щорічну регіональну літературну премію імені Федора Мицика. Конкурс проводиться з метою заохочення шкільної, студентської та працюючої молоді віком не старше 25 років до створення високохудожніх поетичних, прозових і літературознавчих творів, для належного пошанування її творчих досягнень, спрямованих на розвиток національної культури, утвердження демократичних принципів її розбудови, підтримки молодих талантів. За рішенням районної ради для вручення грошових премій лауреатам та учасникам конкурсу в 2017 році було виділено кошти в сумі 6000 гривень. 14 вересня 2017 року відбулось засідання конкурсної комісії з присудження цієї премії. Переможці конкурсу визначались  в трьох номінаціях:

Перша - високохудожні поетичні твори;

Друга - високохудожні прозові твори;

Третя - ґрунтовні літературознавчі твори.

  18 вересня 2017 року у Вишнопільській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів відбулося урочисте вручення регіональної премії імені Федора Мицика. Цього року лауреатами стали: у номінації  «Високохудожні прозові твори» - студент Київського професійно-технічного училища Шахрай Владислав, у номінації «Високохудожні поетичні твори» - студентка 23 групи Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Кучеренко Наталія, у номінації  «Ґрунтовні літературознавчі твори» - студентка І курсу факультету української філології Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Терлецька Софія.

  За участь в конкурсі заохочувальними преміями та подяками нагороджено Бондаренко Віру (м. Звенигородка), Кутас Вероніку (с. Зеленьків), Звіряку Ірину (с. Вишнопіль).

  Дипломи, подяки та грошові винагороди лауреатам та учасникам конкурсу вручила Вишнопільський сільський голова, член комісії Гудзенко Тетяна Іванівна. А син поета-фронтовика Федора Мицика, заслужений працівник культури України Вадим Федорович Мицик і народознавець Ангеліна Сергіївна Мицик подарували власні книги з автографами.

   У заході взяли участь сільський голова Тетяна Гудзенко, радник голови ради з питань відносин районної ради з підприємствами, установами та організаціями Віталій Чалий, директор Вишнопільської школи Тетяна Георгіївна Лиса, старший інспектор сектору культури райдержадміністрації Вікторія Штангей та українська поетеса, письменниця, педагог Марина Павленко.

   Завершилися урочистості відвіданням місця, де була хата, в якій  проживав поет-фронтовик Федір Мицик.

                                                        Виконавчий апарат районної ради.

Фотозвіт

Повернутись