Вручення щорічної регіональної літературної премії ім. Ф. Мицика

Вручення щорічної регіональної літературної премії ім. Ф. Мицика

 

Щороку на Тальнівщині проходить урочисте нагородження переможців та учасників конкурсу на щорічну регіональну літературну премію імені Федора Мицика, засновану у 2007 році.

Цьогоріч формат проведення довелося дещо змінити, враховуючи карантинні заходи.

Отож, 30 вересня у залі Тальнівської районної ради у невеличкому колі поціновувачів поезії та прози відбулося урочисте нагородження переможців.

Серед гостей - син поета-фронтовика, письменник, фольклорист та краєзнавець Вадим Федорович Мицик із дружиною Ангеліною, голова районної ради профспілки працівників освіти Людмила Нестругіна, лауреати та їхні наставники.

Ведуча заходу, завідувач сектору культури, молоді і спорту Оксана Щербатюк повідала присутнім життєву історію поета-фронтовика Федора Мицика, відзначила важливість літературної премії, заснованої на його честь.

Місію нагородження провели  голова Тальнівської райдержадміністрації Олександр Цимбал та начальник організаційного відділу виконавчого апарату районної ради Галина Лементар.

Дипломами та сертифікатами на грошові премії були нагороджені: Юлія Журба із м. Тальне, Ірина Захарченко  із м. Звенигородки, Ярослав Наконечний  із с. Майданецьке Тальнівського району.

Лауреати щиро ділилися творчими секретами, дякували наставникам, а також охоче декламували власні вірші.

Напутнє слово юним поетам та літературознавцям висловив Вадим Мицик.

З чудовими емоціями учасники заходу фотографувалися на добру згадку про літературне дійство на нашій Тальнівщині, яке вже багато років згуртовує талановиту молодь.

Повернутись