Вручення Почесної Грамоти облдержадміністрації Книшу Ю.Б.

  18 квітня 2017 року голова районної ради Валентина Любомська, голова районної державної адміністрації Василь Клименко привітали Кобринівського сільського голову Юрія Книша із 55-річчям від дня народження. Вони вручили ювіляру Почесну  Грамоту Черкаської обласної державної адміністрації, якою його нагороджено за багаторічну сумлінну працю, високу професійну майстерність, активну громадську позицію, вагомий особистий внесок у соціальний та економічний розвиток села та з нагоди ювілею.

 Юрій Борисович вже 30 років очолює громаду сіл Кобринове та Гуляйка. Є ліквідатором аварії на Чорнобильській АЕС. Працює відповідально та добросовісно, за що жителі територіальної громади неодноразово обирають його сільським головою. Постійно турбується про добробут односельців, соціальний захист малозабезпечених категорій громадян. Вміло націлює депутатський корпус на вирішення питань соціально-економічного розвитку,благоустрою населених пунктівна підвідомчій території.В сільській школі щорічно проводиться спортивний турнір пам’яті земляка Василя Костенка, який загинув в Афганістані. В турнірі беруть участь спортсмени з інших районів області.

  Вітальну адресу від депутата обласної ради Анатолія Підгорного вручила представник депутата – Ольга Котенко та подякувала Юрію Борисовичу  за співпрацю.

 Присутні побажали ювіляру міцного здоров’я, миру, незгасної енергії, здійснення всіх мрій та побажань, реалізації життєвих планів та сподівань, успіхів у щоденній праці на користь громади.                                                                                                                        

Виконавчий апарат районної ради.

Повернутись