Вручення Почесної Грамоти обласної ради Мельніченку М.А.

    04 квітня 2017 року голова районної ради Валентина Любомська, голова районної державної адміністрації Василь Клименко привітали Лісівського сільського голову Михайла Мельніченка із 50-річчям від дня народження. Вони вручили ювіляру Почесну  Грамоту Черкаської обласної ради, якою його нагороджено за багаторічну сумлінну працю в органах місцевого самоврядування, особистий внесок у вирішення питань соціального-економічного розвитку села та з нагоди ювілею.

  Михайло Андрійович очолює громаду села Лісове близько 19 років. Працює добросовісно, за що жителі територіальної громади неодноразово обирають його сільським головою. Він вміло вирішує  проблеми і питання, дбає про добробут сільських трудівників. А компетентність, комунікабельність, дружелюбність  постійно сприяють створенню атмосфери взаєморозуміння, вчасного вирішення нагальних питань.

 Ювіляра також привітала керівник місцевого ТОВ «Надія» Кіфу Віра Олексіївна та подякувала йому за співпрацю із місцевими сільськогосподарськими товаровиробниками.

  Присутні побажали ювіляру міцного здоров’я, миру, добра, злагоди, щоб праця на користь територіальної громади була результативною і вдячною, а на життєвому шляху зустрічалися люди, котрі завжди готові прийти на допомогу у спільній справі розбудови і зміцнення нашої держави та місцевого самоврядування.

                                                                  Виконавчий апарат районної ради.

Повернутись