Волонтерська допомога для наших земляків

    Увечері 22 листопада 2016 року волонтерська  група  у складі- депутат Черкаської обласної ради  Анатолій Скіченко, волонтери Володимир Кіфу, Олександр Яровий, Володимир Швець відправилась з міста Тальне  на схід України.  З ними вирушив і учасник бойових дій,  працівник райдержадміністрації  Андрій Цибулько  для проходження військової служби в  72 ОМБР.

  Два мікроавтобуси були вщент заповнені продуктами харчування, медикаментами, засобами гігієни та одягом для наших Тальнівських земляків, які проходять військову службу в зоні проведення бойових дій. Вагома частка допомоги надана  Анатолієм Скіченком. До зібрання необхідної допомоги також долучилися громади сіл Веселий Кут, Лащова та Білашки, а також ряд підприємців міста.

  При відправленні зібралось багато небайдужих людей, волонтерів та учасників АТО. Також в нелегку дорогу волонтерську групу провели голова районної ради Валентина Любомська та голова райдержадміністрації Василь Клименко. Вони  побажали хлопцям щасливої дороги та скорішого повернення на рідну Тальнівщину.

Фотозвіт

Повернутись