22 лютого 2020 року голова районної ради Валентина Любомська, заступник голови Тальнівської райдержадміністрації Тетяна Півторак, депутат обласної ради Володимир Копійченко побували у Комунальному  некомерційному підприємстві «Тальнівський  центр  первинної  медико-санітарної допомоги». Керівник  даної установи Ганна Данилюк  проінформувала про проведену роботу по забезпеченню покращення якості надання медичних послуг населенню, зміцненню матеріальної бази. Вона зазначила, що для зручності та сервісу пацієнтів за кошти районного бюджету та НСЗУ було облаштовано нову сучасну реєстратуру ("ресепшн") та колл-центр, зроблено ремонт кабінетів педіатрів та туалету, розміщено вказівники, інформаційні дошки та вивіски.

 Також провела невеличку екскурсію, під час якої продемонструвала переваги роботи нової та добре оснащеної лабораторії, відремонтованих кабінетів, у яких ведеться прийом маленьких пацієнтів. Поруч заплановано обладнати затишний куточок відпочинку для діток.

 В ході обговорення робочих моментів та перспектив було відзначено, що кошти, виділені у минулому році з районного бюджету, Центром освоєно раціонально та з метою покращення умов надання населенню медичних послуг. Головний лікар висловила вдячність районному керівництву, органам місцевого самоврядування, депутатам за сприяння та підтримку.Завдяки такій співпраці також вдалося подати проєкти на закупівлю автомобіля для Центру та проведення ремонту фасадів медамбулаторій у селах Онопріївка, Мошурів, Майданецьке за кошти державного бюджету на умовах співфінансування з місцевих бюджетів.

 Валентина Любомська подякувала головному лікарю Ганні Данилюк та колективу за відповідальну діяльність з організації надання населенню первинної медичної допомоги і вручила від виконавчого апарату районної ради для потреб установи телевізор.

 Підсумовуючи робочий візит, керівниками району було відзначено злагоджену роботу медичного персоналу та відчутне підвищення рівня надання медичних послуг.

Фотозвіт

Повернутись