Вітання щедрівників

   В розпал новорічно-різдвяних свят 12 січня 2018 року до районної ради із новорічними колядками та щедрівками дружною юрбою завітали студенти Тальнівського будівельно-економічного коледжу та вихованці театральної студії Тальнівського будинку дітей та юнацтва. Організувала віншування депутат районної ради Якименко Людмила Анатоліївна.

  Учасники дійства привітали голову районної ради Любомську Валентину Олександрівну та виконавчий апарат районної ради з Щедрим вечором та Маланкою – святом, яке традиційно відзначають напередодні Старого Нового року.

  Під спів новорічних щедрівок весела ватага щедрувальників в яскравих обрядових костюмах з побажаннями щастя, добра, Божого благословення, з символічною восьмикутною зорею-провісницею привітали всіх присутніх з Новим Роком та Різдвом Христовим, побажали господарям Щедрого вечора, доброго здоров’я та добробуту у Новому році.

  Валентина Олександрівна разом із працівниками апарату районної ради вручила гостям солодкі подарунки та подякувала за щирі побажання, за заряд отриманої позитивної енергії та гарного настрою, адже за народними повір’ями те, що побажають щедрувальники, обов`язково має здійснитися.

                     Виконавчий апарат районної ради.

Фотозвіт

Повернутись