Виїзний прийом громадян у с.Поташ

    15 лютого 2017 року голова районної ради Валентина Любомська разом з депутатом обласної ради Володимиром Копійченком взяли участь у засіданні виконавчого комітету Потаської сільської ради. На засіданні сільський голова Тарамбула Сергій Андрійович доповів про стан розгляду звернень громадян за підсумками 2016 року. Також розглядалися питання про взяття на квартирний облік громадян, притягнення до адміністративної відповідальності за завідомо неправдивий виклик служб поліції та питання добросусідства жителів села.

  Крім питань, визначених порядком денним Валентина Любомська та Володимир Копійченко  обговорили з членами виконкому питання  розвитку освіти, культури та медицини в селі.Також голова ради проінформувала про діяльність районної ради та про пріоритетні завдання, які ставляться перед нею щодо розвитку села та району в цілому.

  Приємно, що члени виконкому зазначили активну діяльність депутатів районної ради Слінковенка Віктора Дмитровича та Синьогуба Володимира Миколайовича. Зокрема, Віктор Слінковенко постійно допомагає матеріально закладам культури, освіти, медицини села, в проведенні ремонту приміщень, завжди відгукується на звернення громадян та по мірі можливості допомагає їм. Володимир Синьогуб постійно опікується роботою школи, цікавиться питаннями життєдіяльності села. В селі практично вирішено питання земельних ділянок 8 його мешканцям, учасникам АТО.

  Після засідання виконкому головою районної ради та депутатом обласної ради був проведений особистий прийом громадян, на якому заслухалися найважливіші питання, якими стурбовані жителі села.  Зокрема те, що Головне управління Держгеокадастру у Черкаській області, при переукладанні договорів оренди земельних ділянок площею по 0,20 га, яка була їм надана в оренду для городництва більше 10 років тому, встановлюють максимальну вартість оренди 12% від грошової оцінки. В той же час комерційним структурам набагато меншу. Громадяни просили також посприяти в налагодженні роботи радіоточок в селі.

  Виконавчий апарат районної ради.

Фотозвіт

Повернутись