Виїзне засідання президії Черкаської обласної ради ветеранів.

9 вересня 2014 року в місті Тальному відбулося чергове виїзне засідання президії Черкаської обласної ради ветеранів по питанню співпраці  ветеранських  організацій ветеранів війни і праці з органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування по виконанню обласної програми «Турбота», яке проводивголова Черкаської обласної організації ветеранів Володимир Веретільник. В роботі засідання взяли участь члени президії,  голова Тальнівської райдержадміністрації Юрій Нечай та заступник голови районної ради Леся Рушай,керівники управлінь та відділів райдержадміністрації,  голови постійних комісій районної ради. Було відмічено, що вони зустрічаються в такому складі нечасто, тож скористалися можливістю, аби отримати необхідну для роботи районних та первинних організацій інформацію, донести до посадовців вимоги і пропозиції ветеранів, яких, за словами голови районної ради ветеранів Василя Білозора наразі в районі налічується чимало.

На питанні громадської активності зупинилася  заступник голови райради Леся Рушай.Леся Іванівна зазначила, що органи місцевого самоврядування та органи виконавчої влади в районі постійно спрямовують свої зусилля на пом’якшення проблемних питань, пов’язаних із соціальним захистом населення рівень забезпечення соціального захисту населення і, в першу чергу, найбільшевразливої його категорії: пенсіонерів, інвалідів, багатодітних сімей  далеко ще не відповідає потребам. Але таке забезпечення є гарантованим, надається у визначених обсягах і рівномірно з місяця в місяць.

Активних голів первинних ветеранських організацій району за активну громадську діяльність та значний особистий внесок у патріотичне виховання молодінагороджено  Почесними Грамотами Тальнівської районної державної адміністрації і районної ради та районної організації ветеранів війни і праці.

Підсумовуючи плідну роботу засідання, очільник ветеранів області, невтомний генератор ідей Володимир Веретільник відзначив, що підвищення почуття відповідальності за доручену справу кожного посадовця на своєму робочому місці — основна передумова змін на краще. 

Повернутись