Відзначення Всеукраїнського Дня працівників культури та аматорів народного мистецтва

    7  листопада  2014 року голова Тальнівської районної ради Наталія Руснак, голова райдержадміністрації Юрій Нечай разом з в.о. начальника відділу культури райдержадміністрації Галиною Лементар взяли участь в урочистих заходах з нагоди  Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва та привітали працівників, ветеранів галузі зі святом. В своєму вітальному слові  голова районної ради Наталія Руснак зазначила: «Споконвіку пісня й танок, музика й слово, витвори майстрів народної творчості були виразниками національної ідеї, оберегами історичної пам’яті, які живили і зміцнювали надію народу на краще майбутнє. Без вихідних і свят, але завжди із святом у душі працюєте ви для людей. На Тальнівщині не тільки збереглися, а й продовжують розвиватись аматорські, етнографічні колективи, даруючи величезну насолоду своїм мистецтвом не тільки мешканцям нашого району, а й за його межами.

   Високо ціную ваш вагомий внесок не лише в розвиток культури, а й Тальнівщини загалом. Без вашої підтримки і розуміння, ініціативності і творчої думки неможливі переміни на краще. Своєю наполегливою творчою працею, високим професіоналізмом ви звеличуєте рідний регіон, примножуєте його успіхи і досягнення.

  Щедрих творчих ужинків вам, натхнення та людської вдячності за нелегку але таку потрібну людям працю. Хай щастить вам у творчості і особистому житті. Нехай здійсняться всі ваші плани, надії та сподівання, а кожен день вашого життя буде світлим і сонячним!»

   Для присутніх на заході учасниками художньої самодіяльності районного будинку культури було дано концерт.

Повернутись