Відзначення учнів та їх наставників, призерів Всеукраїнських та обласних конкурсів та олімпіад

Відзначення учнів та їх наставників, призерів Всеукраїнських та обласних конкурсів та олімпіад

  Діти – це майбутнє нашої держави.  Ми пишаємось їх  досягненнями і тим, що вони наполегливо оволодівають знаннями, творчо працюють, розвивають свої здібності, щоб стати гідним громадянами, патріотами нашої незалежної України.

 ХХІ століття – це століття освіти й духовності, пріоритетності знань і швидких змін. Відтак, навчання набуває нових ознак, коли потрібно вчити вчитися в нових соціально-економічних умовах.

  Щороку 1 червня, в Міжнародний день захисту дітей,  у районному будинку культури проходить районне свято  обдарованої  молоді – свято вшанування переможців, свято її величності науки, свято таланту, на якому відзначаються найкращі учні, які гідно представляли наш район на обласних предметних олімпіадах, конкурсі-захисті робіт Малої академії наук, спортивних  змаганнях, творчих та краєзнавчих  конкурсах. 

 Цього року через вплив пандемії коронавірусної інфекції та карантинні обмеження  районне свято обдарованої  молоді не проводилося.

   Відділом освіти Тальнівської райдержадміністрації за результатами участі у Всеукраїнських та міжнародних олімпіадах і конкурсах з базових дисциплін, було визначено учнів шкіл району та їх наставників, які стали призерами у 2019-2020 навчальному році.

 10 червня 2020 року голова Тальнівської районної ради Валентина Любомська спільно із начальником відділу освіти райдержадміністрації, депутатом районної ради Ларисою Коваль, депутатом районної ради Олександром Ткаченком привітали учнів Легедзинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Тальнівської районної ради Івана Гордієнка і Володимира Ткаченка та їх наставників-учителів Анатолія Сокальського і Ніну Шахрай та учня Вишнопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Тальнівської районної ради Яна Марцияша і його учителя-наставника Віру Дубик із зайнятими призовими місцями. Учні та їх учителі-наставники були відзначені іменними вітальними адресами, а також грошовими нагородами, які надійдуть на їх особисті рахунки.

  Присутні побажали дітям нових перемог  і  творчих здобутків, чистого і мирного неба, сонячних ранків, світлих і неповторних вражень, подальших успіхів, здоров’я та удачі на життєвій дорозі! І щоб здійснялися всі найзаповітніші мрії!

 Також висловили щиру подяку учителям-наставникам за багаторічну невтомну працю на педагогічній ниві. За те, що професійно розвивають в учнях цілеспрямованість, прагнення досягти омріяної мети, працездатність і працелюбність. Побажали міцного здоров’я, щастя, натхнення, миру та злагоди, невичерпного джерела любові та доброти, віри і наснаги у благородній справі.  

                                                        Виконавчий апарат районної ради.

Повернутись