Відзначення Дня Соборності України

   22  січня  2015 року голова Тальнівської  районної  ради  Наталія  Руснак, голова райдержадміністрації  Юрій  Нечай, депутати районної та міської рад, громадські активісти районної партійної організації  ВО  «Свобода»  та громадськість району взяли участь у святкових заходах з нагоди Дня Соборності України.
  Благочинний  храму  Первоапостольних святих Петра  і  Павла отець Михайло відправив панахиду.
   Керівники району привітали присутніх та всіх жителів району з нагоди Дня Соборності та відмітили, що потрібно плекати все, що працює на ідею загальнонаціональної єдності, повсякчас пам’ятаючи про незліченні жертви, принесені на вівтар незалежності  і  соборності.
  Побажали  мирного неба над українською землею, добробуту й родинної злагоди, віри в щасливе майбутнє Української держави.
  У вітальному слові  голова районної ради Наталія Руснак зазначила: «День Соборності — свято єдності України. Це свято після подій 2013-2014 років, революції Гідності і трагедії початку неоголошеної війни Росії проти України, анексії Криму та окупації декількох територій Донецької та Луганської областей на сході України «братнім російським народом» сьогодні набрало нового звучання. На моє переконання, Тальнівщина з гідністю відзначаєдане свято під гаслом патріотичності, єдності та незалежності українського суспільства.
 Сьогодні уже ніхто не сумнівається у тому, що українці можуть самі вирішувати власну долю і покращувати життя у домі власної держави.
  Ми показали всьому світові, що гідні називатися великим європейським народом, для якого поняття "свобода", "гідність людини" не просто слова з Конституції, а є основою і нормою життя.
  Ціна за свободу величезна - життя цілих поколінь борців за незалежність. У наш драматичний час до вічно безсмертних долучилися Герої Небесної Сотні, оборонці Вітчизни, що полягли у війні на Сході України.
   Сьогодні весь  світ  солідарний з Україною.  А всі  українці прагнуть  єдності перед загрозою,  якою є агресія проти нашої країни та терористичні атаки. У нас Батьківщина — Україна, і наші воїни її захищають!
 Кожного з українських героїв, який віддав життя за незалежність, суверенітет, територіальну цілісність, за свободу України, ми пам’ятаємо і будемо пам’ятати.
   У цей день ми особливо повинні задумуватись над істиною: незважаючи на те, де ми народилися чи живемо – на Поліссі чи на Донбасі, Слобожанщині чи Галичині – ми є українцями, нащадками лицарів Київської Русі й запорізьких козаків. Це усвідомлення, а також любов до рідної землі й земляків, насправді, важливіше за будь-які партійні уподобання й політичні розбіжності.
   Ми повинні бути гідними місії, покладеної на нас історичним провидінням; мусимо продовжувати героїчні досягнення наших славних предків. Впевнена, що день прийдешній принесе нам світле почуття радості від усвідомлення власної причетності до розбудови нашого життя!»
   Учасники заходу хвилиною мовчання вшанували загиблих наших земляків, які брали участь у проведенні АТО та лютому 2014 року на Майдані Незалежності в Києві.
  Присутні взяли участь в святковій ході центральними вулицями міста та долучилися до Ланцюга Єднання.
   Голови Тальнівської  районної  ради та райдержадміністрації поклали вінки і квіти до пам’ятника чотирьом гетьманам – Б.Хмельницькому, П.Дорошенку, І.Мазепі та Д.Вишневецькому та до погруддя Т.Г.Шевченка.

Фотозвіт

Повернутись