Відзначення Дня Соборності України

Відзначення Дня Соборності України

    22 січня 2020 року у місті Тальне відбулися заходи,присвячені Дню Соборності України, за участю виконуючого обов’язки міського голови Василя Сідька,голови районної ради Валентини Любомської, депутатів, працівників районної та міської рад, райдержадміністрації, установ та організацій, громадськості міста. Розпочалися заходи акцією «живого ланцюга» з розгорнутим державним прапором від площі Незалежності до пам’ятника Героям Небесної Сотні та захисникам України, біля якого був проведений тематичний мітинг «Єдина і неподільна Україна». Із вітальним словом перед учасниками мітингу виступив виконуючий обов’язки міського голови Василь Сідько.

     Споконвічною мрією українців було об’єднання розрізнених частин України в межах однієї держави. І ось 22 січня 1919 року злилися століттями відірвані одна від одної частини єдиної України. Саме тоді на площі перед Київською Софією відбулася подія, про яку мріяли покоління українських патріотів: було урочисто проголошено злуку Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки. Виголошення соборницької ідеї стало могутнім виявом творчої енергії нації та прагнення до етнічної і територіальної єдності. Цей день увійшов до національного календаря як велике державне свято – День Соборності України.

       Але сьогодні знову доводиться боротися за свою єдність, волю та правду. У цій боротьбі показали приклад патріотизму, мужності, сили волі і любові до України і наші загиблі земляки-воїни АТО: Віталій Малиш,Сергій Ярошенко, Віктор Мельниченко, Олександр Шевцов, Василь Івченко,  Дмитро Безуглий,   Дмитро Оверченко, Євген Геш, Артем Жовтобрюх.

       Низький уклін матерям, які виховали справжніх Героїв. На знак вдячності та з метою увіковічнення пам’яті про наших героїв-земляків за сприяння голови районної ради Валентини Любомської, депутатів районної ради Сергія Гудзенка, Сергія Мельниченка, Валентина Поперечного та депутатів міської ради Олександра Гижка і Лариси Дімітрової були виготовлені прапори із зображенням наших воїнів АТО. Голова районної ради спільно з міським головою вручили прапори родинам загиблих.

        На завершення учасники заходувшанувати пам’ять Героїв – борців за свободу, єдність та незалежність нашої держави, покладанням квітів до пам’ятника  Героям Небесної Сотні та захисникам України,меморіальних дошок волонтерам та воїнам АТО.

                                               Виконавчий апарат районної ради.

Фотозвіт

Повернутись