Відзначення Дня пам’яті та примирення

  8 травня 2015 року в районному Будинку культури відбулося відзначення Дня пам’яті та примирення.

 До присутніх звернувся т.в.о. першого заступника голови райдержадміністрації Гречка В.В. Він закликав всіх пам’ятати уроки минулого і зробити все можливе, щоб відновити мир і спокій в державі. Також було вручено Почесну Грамоту обласної ради Тальнівській районній організації ветеранів війни і праці за активну роботу в патріотичному вихованні молоді. Голова ветеранської організації подякував за високу відзнаку діяльності чотирнадцятитисячної районної організації та побажав учасникам заходу міцного здоров’я, миру та добра.

   Пам'ять… Вона нетлінна і вічна. Вона дивиться на нас із старих фотографій, з тих речей, які зберігають колишні фронтовики, їх рідні, і не дає померкнути жодній героїчній сторінці історії, історії перемоги над фашизмом. Минають роки, відлітають у вічність. Все далі відлітають грізні і важкі роки другої світової війни, але не згасає пам'ять, про тих, хто не шкодував своєї крові, свого життя за для ради Перемоги, по особливому ми відчуваємо це зараз, коли знову проливається кров на українській землі. І кожен із нас поділяє думку втілену в словах: «Ніхто не забутий, ніщо не забуте».

  Проте сьогодні, коли знову помирають кращі сини України,  цей вислів звучить дещо інакше, «Пам’ятаємо, перемагаємо» тобто «Коли ми пам’ятаєм – ми непереможні».

  Учасники заходу вшанували  пам'ять загиблих на фронтах, закатованих у фашиських катівнях, замучених голодом, замордованих страшною війною, хвилиною мовчання.

    Перед присутніми виступили хор ветеранів війни та праці «Хлопці Ого-го», «Ордана», естрадний гурт «Джерела», вокальний ансамбль «Тальнівчанка», духовий оркестр «Сурми Тальнівщини» та інші творчі колективи.

Фотозвіт

Повернутись