Відзначення Дня Незалежності України в районі

   

         

           21 серпня 2020 року в залі засідань районної ради відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення Дня Незалежності України за участю керівників району, депутатів районної та міської рад,  сільських голів,  волонтерів, учасників АТО.

    Привітав присутніх із наступаючим святом голова райдержадміністрації Олександр Цимбал.

    Це свято завжди спонукає нас до особливої відповідальності перед країною, перед собою і перед прийдешніми покоління. Довгим і тернистим шляхом йшла Україна до дня своєї самостійності. Багато випробувань та негараздів випало на долю українців у боротьбі за свободу та незалежність. І завжди із народом йшов воїн-солдат. І сьогодні на території нашої держави не має спокою. Продовжуються військові дії на Сході України.

    Пам’ять про героїв, які віддали своє життя за незалежність України, було вшановано хвилиною мовчання. Квіти пошани покладено до пам'ятного знака Героям Небесної Сотні та захисникам України.

    З нагоди державного свята – Дня Незалежності України -  голова Тальнівської районної ради Валентина Любомська та голова Тальнівської райдержадміністрації Олександр Цимбал провели урочисте нагородження. У цей святковий день було вручено цілий ряд почесних нагород. Зокрема, Почесне звання України «Мати-героїня» отримала багатодітна мама, жителька села Мошурів Тальнівського району Валентина Майборода, яка народила та виховала п’ятьох дітей.

         За вагомий внесоку розвиток культури українського народу, високий художній рівень та виконавську майстерність присвоєно почесне звання  «Зразковий аматорський колектив» аматорській вокальній студії «Співаночки» Мошурівського сільського будинку культури (художній керівник Віталій Фурса).

         Почесною Грамотою Черкаської обласної державної адміністраціїза досягнення значних успіхів у розвитку сільськогосподарського виробництва, підвищення культури землеробства, забезпечення населення високоякісною сільськогосподарською продукцією на основі впровадження сучасних форм господарювання, передової техніки та сучасних технологійта з нагоди Дня Незалежності України нагороджено:голову фермерського господарства «Джерело Г» с. Лісове Тальнівського району Михайла Глийового; голову Спілки сільськогосподарських товаровиробників Тальнівського району, директора приватного сільськогосподарського підприємства «Зеленьківське» с. Зеленьків Тальнівського району Руслана Лисенка; головуфермерського господарства  «Фенікс М»с. Шаулиха Тальнівського районуВіктора Маленка;    директораприватного сільськогосподарського підприємства «Сяйво»               с.Лоташеве Тальнівського району Леоніда Швеця.  

         Почесною Грамотою Черкаської обласної державної адміністраціїза багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, досягнуті високі виробничі та економічні показники в галузі тваринництва, особистий внесок у збільшення виробництва продукції та з нагоди ювілейного дня народження нагороджено головного зоотехніка товариства з обмеженою відповідальністю «Промінь АА» с.Білашки Тальнівського району, депутата Тальнівської районної ради Павла Лацину.

         За вагомий внесок у розвиток освітньої галузі регіону, високу професійну майстерність та з нагоди ювілейного дня народження Почесною грамотою Черкаської обласної ради нагороджено директора Мошурівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Тальнівської районної ради Черкаської області Валентина Нишпору.

         Почесними ГрамотамиТальнівської районної державної адміністрації і районної ради нагороджено: Валентину Білопранич– головного спеціаліста сектору фінансового та господарського забезпечення апарату Тальнівської райдержадміністрації; Віру Дубик – учителя хімії та біології Вишнопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів; Віталія Захарчука -  начальника відділу містобудування, архітектури, інфраструктури, енергетики та захисту довкілля Тальнівської райдержадміністрації; Михайла Мельниченка - Лісівського сільського голову; Наталію Пономаренко – Мошурівського сільського голову; Сергія Тарамбулу – Потаського сільського голову; Наталію Тимченко – заступника головного лікаря з медичного обслуговування населення КНП «Тальнівський центр первинної медико-санітарної допомоги»; Іраїду Торченюк – начальника відділу по плануванню доходів та фінансуванню установ виробничої сфери фінансового управління Тальнівської райдержадміністрації.

       Також оголошено Подяки Тальнівської районної державної адміністрації і районної ради: Василю Баранюку – директору приватного підприємства «Папужинці» с. Папужинці Тальнівського району; Федору Каплюченку – тренеру-викладачу з футболу Тальнівської дитячо-юнацької спортивної школи Тальнівської міської ради; Віктору Марченку – регіональному директору «ВП Звенигородський» товариства з обмеженою відповідальністю НВФ «Урожай», депутату Тальнівської районної ради с. Онопріївка  Тальнівського району; Ігорю Новаку – директору приватного підприємства «Дронго» м. Тальне; Василю Поліщуку – керівнику товариства з обмеженою відповідальністю «Ранок» с. Лоташеве Тальнівського району; Ігорю Стеценку – голові правління СВК «Веселий Кут» с. Веселий Кут Тальнівського району.

         З нагоди відзначення 290-річчя з дня заснування села Глибочок, яке  святкуватиметься  22 серпня, голова районної ради Валентина Любомська та голова райдержадміністрації Олександр Цимбал вручили цінний подарунок Глибочківському сільському голові Василю Мельнику та в його особі привітали громаду села із ювілейною річницею.

     Піднесеного настрою і гордості за свій край та його героїв учасникам заходу додала святкова концертна програма «Над землею пісня лине – це для тебе, Україно!» за участю кращих колективів та самодіяльних артистів Тальнівського районного будинку культури та Мошурівського сільського будинку культури.

    Хай не міліє джерело нашої віри, надії та любові до рідної землі,  кожен день буде сповнений радістю, теплом і новими здобутками, а спільні добрі справи примножують славу рідної України.

Виконавчий апарат районної ради

 

 

Фотозвіт

Повернутись