Відзначення Дня незалежності України в районі

  В районному будинку культури відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення Дня незалежності України за участю керівництва району та міста, депутатів районної та міської рад,  громадськості, волонтерів, учасників АТО.

  Привітали тальнівчан заступник голови райдержадміністрації Тетяна Півторак та міський голова Олексій Юрченко.

  Сьогодні це свято, як ніколи, ставить перед нами високі вимоги, спонукає до особливої відповідальності перед країною, перед собою і перед прийдешніми покоління. Дуже важкий час, бо гинуть наші захисники, країна потерпає від зовнішньої агресії, і саме такою є ціна нашого народу в прагненні до життя в незалежній країні.

  Пам’ять про героїв сьогодення, які віддали життя за Незалежність України, було вшановано хвилиною мовчання. Квіти пошани покладено до пам'ятного знака Героям Небесної Сотні.

  За  відданість та любов до рідного краю, високий патріотизм, активну благодійну та волонтерську діяльність, безкорисливість і милосердя, за зміцнення патріотичного духу у суспільстві вручено Подяки Тальнівської райдержадміністрації голові  громадської організації  «Районна спілка ветеранів та учасників АТО» Василю Данилюку, голові  громадської організації «Об’єднання бойових побратимів та волонтерів» Андрію Цибульку, голові районної громадської організації  «Союз Чорнобиль» Миколі Савчуку.

  Піднесеного настрою і гордості за свій край та його героїв учасникам заходу додала святкова концертна програма «Моя Україна – прекрасна і незалежна» за участю кращих колективів та самодіяльних артистів Тальнівщини.

  Хай не міліє джерело нашої віри, надії та любові до рідної землі,  кожен день буде сповнений радістю, теплом і новими здобутками, а спільні добрі справи примножують славу рідної України.

Виконавчий апарат районної ради

Фотозвіт

Повернутись