Відзначення Дня Державного Прапора України

  День Прапора – це свято встановлене в Україні на державному рівні для вшанування багатовікової історії українського державотворення, державної символіки Незалежної України.  

  З цієї нагоди 23 серпня 2018 року о 9-00 годині на площі Відродження у м.Тальне було проведено урочисте підняття Державного Прапора України. Право підняти Прапор було надано учаснику антитерористичної операції, голові Тальнівської районної Спілки ветеранів та учасників АТО, депутату Тальнівської районної ради, члену виконкому Тальнівської міської ради Данилюку Василю Миколайовичу, учаснику бойових дій в зоні антитерористичної операції Цибульку Андрію Андрійовичу та семиразовій чемпіонці Черкаської області, чотириразовій переможниці Кубку Черкаської області, шестиразовій  чемпіонці  України, чотиразовій  переможниці Кубку України з дитячо-юнацького фітнесу, абсолютній переможниці з фітнесу відкритого чемпіонату Черкаської області 2017 року, кандидату в майстри спорту Гончаренко Марині Леонідівні.

  В заходах взяли участь голова районної ради Валентина Любомська, голова райдержадміністрації Василь Клименко, міський голова Олексій Юрченко, депутати районної ради, працівники органів місцевого самоврядування, органів виконавчої влади та громадськість району.

  Любіть свій народ, свою землю, яка є найкращою в світі. Любіть Україну, пишайтесь її символами. А сьогоднішнє свято нехай послужить зціленню і відродженню наших душ.

Виконавчий апарат районної ради

Фотозвіт

Повернутись