Відкриття спортивно-розважального комплексу

  21 жовтня 2017 року в житті Тальнівщини сталася важлива подія, особливий день для дітей та дорослих, для всіх, хто дружить з фізичною культурою, займається спортом, веде активний та здоровий спосіб життя – відкриття спортивно – розважального комплексу.

   Ідея будівництва комплексу належить депутату районної ради, керівнику  СФГ «Дружба », великому шанувальнику спорту, Президенту футбольного клубу «Тальне» Сергію Борисовичу Тульчинському.

  Урочисто відкрити святкове дійство прибули жителі Тального та сіл району, депутати районної, міської та обласної рад, працівники Тальнівської райдержадміністрації та районної ради, юні спортсмени та артисти, ветерани АТО, керівники району: Василь Клименко – голова РДА та Валентина Любомська – голова райради, перший заступник  міністра молоді та спорту  України Ігор Гоцул, начальник управління у справах сімї, молоді та спорту Черкаської обласної державної адміністрації Максим Зеленський.

  Разом із господарем свята, за традицією, почесних гостей зустріли та привітали хлібом – сіллю.

- "Успіхи українського спорту починаються з невеликих міст, де народжуються талановиті діти. І зараз ми бачимо приклад створення належних умов розвитку спорту та здорового способу життя, завдяки владі та відповідальному бізнесу» зазначив у своєму вітальному слові перший заступник Міністра молоді та спорту України Ігор Євгенійович Гоцул.

  Ігор Євгенійович вручив нагороду будівничому комплексу Сергію Тульчинському - Почесну грамоту Міністерства молоді та спорту України. Також Подяками Міністерства він нагородив викладача-тренера з футболу Тальнівської дитячо - юнацької спортивної школи, учителя фізичного виховання Тальнівської санаторної загальноосвітньої школи – інтернат І-ІІІ ступенів Черкаської області Дячука Олександра  та директора Тальнівського районного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Острань Людмилу.

  Зі щирими словами привітання до усіх присутніх звернувся начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації  Максим Зеленський. Почесною грамотою Управління він нагородив керуючого справами виконавчого апарату Тальнівської районної ради Віталія Карпука.

  Голова районної ради Валентина Олександрівна Любомська щиро привітала гостей свята, побажала юним спортсменам здоров’я, перемог у спорті та подякувала депутату районної ради, великому шанувальнику спорту, Президенту ФК «Тальне», людині, яка вболіває не на словах, а на ділі, дбає за розвиток і майбутне Тальнівщини Сергію Борисовичу Тульчинському. Саме йому належить ідея будівництва комплексу та її реалізація.

  Валентина Олександрівна  та голова районної державної адміністрації Василь Петрович Клименко нагородили подяками Тальнівської райдержадміністрації та районної ради за надання допомоги у будівництві спортивно-розважального комплексу працівників селянського (фермерського) господарства «Дружба» с. Павлівка–I: столяра Возного Ігоря, бригадира будівельної бригади Колісника Миколу, архітектора Щербатого Миколу, а також головуТальнівської районної громадської організації «Тальнівська федерація боксу» Черкаської області Маринченка Сергія за особистий внесок у популяризацію, підтримку та розвиток фізичної культури і спорту.

  У своєму зверненні до гостей свята депутат районної ради, Президент ФК «Тальне» Сергій Борисович подякував всім, хто прийшли на свято, побажав юним спортсменам здоров’я, міцності, успіхів у спорті, навчанні і запросив тренера дитячої футбольної команди «Тальне» Олександра Дячука отримати в дарунок комплекти спортивної форми.  

   Право перерізати символічну стрічку і відкрити спортивний майданчик було надано почесному гостю, першому заступнику міністра молоді та спорту України Ігорю Гоцулу, господарю Сергію Тульчинському, голові районної державної адміністрації Василю Клименку, голові районної ради Валентині Любомській.

  Освячення спортивного майданчика провів настоятель української автокефальної церкви парафії Всіх святих землі української, отець Степан Драбик.

  Право зробити перший удар по м’ячу отримали  гравець  команди «Дитячий футбольний клуб «Тальне» Максим Тульчинський та ветеран футболу Тальнівщини Олександр Федорович Біленко.

  Після урочистої частини відбувся турнір з міні-футболу, в якому взяли участь команди Тального, Шполи та Лебедина. Причому, за перемогу змагалися як команди хлопців, так і дівчат. Після закінчення змагань кожна команда отримала від господаря свята подарунки у вигляді харчових наборів.

  На святі панувала атмосфера радості, теплоти та добра, ще один куточок нашого міста став цікавим та затишним, місцем фізичного розвитку дітей і ще однією окрасою нашого міста та району. Сподіваємось, що цей спортивний острівок стане найулюбленішим місцем відпочинку тальнівчан та юних спортсменів.

                                                                Виконавчий апарат районної ради

Фотозвіт

Повернутись