Відкриття меморіальної дошки в с.Веселий Кут

   22 травня 2015 року в селі Веселий Кут відбувся мітинг-реквієм з нагоди відкриття меморіальної дошки. Її встановили на приміщенні місцевої школи на честь Мельниченка Віктора Васильовича, який героїчно загинув у ході воєнних дій в зоні проведення антитерористичної операції, захищаючи мир та незалежність нашої України.

   Пошанувати пам'ять героя-захисника прийшли діти та працівники школи, жителі села, депутати районної ради, представники райдержадміністрації, районних громадських організацій, колишні прикордонники. 

   Пам'ять... Таке коротке слово. Вона нетлінна і вічна... Пам'ять! Гірка пам'ять! Вона ніколи не згасне! Ми не маємо права забути бодай одне ім'я тих, хто віддав своє життя за нас, за наше майбутнє, за мир в Україні. Присутні низько схилили голови перед матір'ю героя-захисника, висловили співчуття його дружині та двом синам, які так рано осиротіли. У смутку схилили голови перед світлою пам'яттю земляка Віктора Васильовича, пошанували хвилиною мовчання та поклали квіти рідної землі до меморіальної дошки.

   Герої не вмирають!
   Слава герою!
   Слава Україні!

Фотозвіт

Повернутись