Відкриття меморіальної дошки О.Шевцову

   25 квітня 2016 року у Тальнівському навчально-виховному комплексі «загальноосвітня школа I-IIIступенів №1- гімназія» Тальнівської районної ради відбулося урочисте відкриття меморіальної дошки загиблому в зоні АТО колишньому учневі школи Олександру Михайловичу Шевцову, який загинув у Донецькій області, захищаючи Україну. Посмертно нагороджений орденом «За мужність ІІІ ступеня». Дошку відкрито за підтримки депутатів обласної та районної ради, членів партійної організації ВО «Свобода».

     Почесне право відкрити меморіальну дошку було надано депутату обласної ради Олексію Юрченку та депутату районної ради Миколі Каплюченку. Присутні поклали квіти та запалили свічки  біля пам’ятної дошки.
    До дітей, педагогів, присутніх гостей звернулися голова районної ради Валентина Любомська, директор навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа I-III ступенів №1- гімназія» Володимир Нерубайський, депутат обласної ради Олексій Юрченко, сестра загиблого Вікторія, які у своїх виступах щирими словами вдячності говорили про загиблого героя. Полеглого захисника України прийшли згадати рідні та друзі.

  Було висловлено  вдячність  за ідею увічнення пам’яті нашого земляка педагогічному колективу школи, працівникам закладу за підтримку та допомогу у встановленні меморіальної дошки.

   Після урочистої частини учасники відвідали могилу Олександра Шевцова на міському кладовищі та схилили голови у скорботі за молодим Героєм, який віддав життя у боротьбі за державну цілісність України.

Фотозвіт

Повернутись