Відбувся волейбольний турнір на кубок депутатів обласної ради

Депутати Черкаської обласної ради Скіченко А.П., Підгорний А.В. та Копійченко В.П. з метою популяризації волейболу, як виду спорту серед молоді, підвищення їх спортивної майстерності та зміцнення здоров’я дітей заснували перехідний кубок  з волейболу.

Перший турнір, присвячений Дню Перемоги, відбувся 15 квітня 2016 року у спортивному залі  Тальнівського НВК «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1-гімназія». Цього року у змаганнях взяли участь команди дівчат навчальних закладів – шкіл №1 та №2 м.Тальне, економіко-математичного ліцею та будівельно-економічного коледжу. Вже на наступні роки, адже турнір планує бути традиційним, на нього запрошуватимуться команди із районів області. Всі команди-учасники змагань добре знають один одного, тому вже із самого початку було зрозуміло, що боротьба буде впертою та напруженою, а перехідний кубок достанеться найсильнішій команді. Розпочали турнір команди дівчат НВК №1 та ЗОШ №2. Волейболістки – господарки змагань не залишили своїм суперникам жодних шансів і впевнено здобули перемогу. Згодом на майданчик вийшли команди ліцею та коледжу. У цікавій та напруженій боротьбі перемога дісталася ліцеїстам. Поступово стало зрозуміло, що команда НВК №1 є фаворитом змагань і нікому не збирається поступатися першим місцем, проте остаточний результат став відомим лише у останній грі між давніми суперниками вихованками тренера ДЮСШ Забермах В.Ф.,  командами ліцею та НВК №1. Дівчата Тальнівського НВК №1 впевнено здобули перемогу і отримали у нагороду Кубок, грамоти та медалі за перше місце. Ліцеїстки посіли друге місце, команда коледжу стала третьою, а четверте місце у підсумку дісталося дівчатам ЗОШ №2. В урочистій обстановці депутат обласної ради Копійченко Володимир Петрович, начальник РЦ ФКіС «Спорт для всіх» Острань Л.В. та директор ДЮСШ Шевченко І.М. провели нагородження, вручивши призерам медалі та грамоти, а всім учасникам змагань солодощі від спонсорів турніру. Приємно відзначити, що депутати обласної ради переймаються проблемами розвитку дитячого спорту, важкою фінансовою ситуацією у ДЮСШ та по можливості  допомагають  у придбанні ігрових м’ячів, конче потрібних юним волейболістам. Адміністрація спортивної школи та вихованці вдячні спонсорам турніру за небайдужість та підтримку і сподіваються на подальшу співпрацю.