Відбувся виїзний тематичний короткостроковий семінар

         17 вересня 2015 року Черкаський обласний центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій, провів для керівників, спеціалістів апарату, управлінь, відділів Тальнівської райдержадміністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, посадових осіб органів місцевого самоврядування, депутатів місцевих рад, виїзний тематичний короткостроковий семінар «Взаємодія органів виконавчої влади й органів місцевого самоврядування у вирішені регіональних проблем».

         У ході семінару було проведено п’ять тематичних зустрічей. Зокрема, директор «Офісу реформ» у Черкаській області Наталія Степанівна Даньковська розповіла про перспективи майбутнього об’єднання територіальних громад; в.о. начальника управління державної служби Головдержслужби України в Черкаській області, магістр державного управління Любов Іванівна Задорожня ознайомила з основними положеннями антикорупційного законодавства України, шляхами запобігання та врегулювання конфлікту інтересів у діяльності посадових осіб місцевого самоврядування та державних службовців.

         Про організацію роботи із зверненнями громадян розповіла начальник відділу роботи із зверненнями громадян апарату облдержадміністрації Зоя Іванівна Глущук.

         Про основні засади кадрової політики в органах місцевого самоврядування проінформувала та надала ґрунтовні роз’яснення на запитання слухачів головний спеціаліст відділу правового забезпечення та кадрової роботи управління організаційного та інформаційного забезпечення виконавчого апарату обласної ради Валентина Віталіївна Гомаз.

         Крім того, в рамках семінару було проведено «Круглий стіл» з питань виділення земельних ділянок учасникам АТО та розглянуто повноваження органів місцевого самоврядування у сфері забудови та благоустрою населених пунктів.

         Учасниками «Круглого столу» були спеціалісти відділу містобудування та архітектури райдержадміністрації, відділу Держземагенства у Тальнівському районі, землевпорядники сільських рад, депутати місцевих рад.

         На їх запитання відповідали головний спеціаліст відділу використання та охорони земель управління землеустрою, використання та охорони земель Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області Людмила Сергіївна Пазинич і заступник начальника управління містобудування і архітектури Черкаської облдержадміністрації Віктор Сергійович Болотов.

         Результатами роботи короткострокового семінару залишились задоволені, і слухачі, і організатори.

Фотозвіт

Повернутись