Відбувся семінар-навчання секретарів сільських рад

  31 липня 2015 року відбувся черговий семінар-навчання із секретарями сільських рад, який проводили керівник апарату райдержадміністрації Соловей Л.В. та керуючий справами виконавчого апарату районної ради Карпук В.П.

   На початку семінару перший заступник голови райдержадміністрації Гречка В.В. наголосив на посиленні уваги посадових осіб місцевого самоврядування з надання допомоги родинам військовослужбовців, які проходять службу в зоні проведення АТО. Обговорено шляхи спільних дій щодо вирішення питань надання воїнам АТО земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства. Військовий комісар Тальнівсько-Катеринопільського об’єднаного міського військового комісаріату Кудла В.О. виступив з питань взаємодії з вжиття вичерпних заходів щодо виконання завдань шостої черги мобілізації.

  Про порядок подачі документів до Центру надання адміністративних послуг проінформувала завідувач сектору адміністративно-дозвільних процедур райдержадміністрації Лабза С.П. Надала роз’яснення щодо спрощеного порядку призначення субсидій, пільг по доходах начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Маринченко Т.І.

  Начальником відділу РАЦС районного управління юстиції Сандул В.В. підведено підсумки стану дотримання виконкомами сільських рад делегованих повноважень з реєстрації актів цивільного стану за І півріччя 2015 року.

  Також з секретарями сільських рад розглянуто стан виконання Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки». Звернуто увагу на забезпечення його виконання згідно термінів, вказаних у Прикінцевих та перехідних положеннях даного Закону.

Повернутись