Відбувся семінар секретарів сільських рад

    30 жовтня 2015 року відбувся черговий семінар секретарів сільських рад, який проводили керівник апарату райдержадміністрації Соловей Л.В. та керуючий справами виконавчого апарату районної ради Карпук В.П.

   З питань розвитку страхування в районі та Україні проінформувала присутніх директор СК «Княжа» Яворська О.Ф. Про продовження роботи щодо захисту прав та інтересів дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа виступив начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Писар М.Й. Надали роз’яснення щодо порядку затвердження відповідальної особи за реєстрацію актів цивільного стану, ведення обліку, звітності про використання бланків начальник відділу реєстрації актів цивільного стану районного управління юстиції Сандул В.В., з питань організації виконання Програми енергоефективності та енергозбереження у районі – начальник відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації Сандул Т.В. Про подання виборчої документації у відділ ведення Державного реєстру виборців виступила начальник цього відділу Горбаченко Н.О. та про стан виконання законодавства щодо перейменування вулиць, провулків у населених пунктах проінформував завідувач сектору інформаційної політики, зв’язків із засобами масової інформації та суспільно-політичних питань апарату райдержадміністрації Цибулько А.С.

   Також відбулось обговорення питань організації та проведення перших сесій новообраних сільських рад, оформлення відповідних документів.

Фотозвіт

Повернутись