Відбувся мітинг та покладання квітів

     15 лютого 2016 року о 10 год. біля пам’ятного знаку воїнам - інтернаціоналістам в м. Тальне відбувся мітинг та покладання квітів з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 27-ї річниці виведення радянських військ з Афганістану.

         З вітальним словом  до запрошених звернулися голова Тальнівської райдержадміністрації  Василь Клименко, голова Тальнівської районної ради Валентина Любомська, військовий комісар Тальнівського районного військового комісаріату Валерій Кудла та голова міськрайонної громадської організації « Воїнів - інтернаціоналістів » Олексій Неділько.

         Виступаючі зазначили, що цього дня ми вшановуємо  пам’ять тих, кому довелося воювати в чужих країнах. В числі тих, хто не повернувся з Афганської війни є імена наших земляків. Згадуємо всіх синів і дочок Тальнівщини, яким довелося брати участь у локальних війнах та у врегулюванні воєнних конфліктів за межами нашої держави. Нічим не зміряти глибину людських трагедій, психологічних потрясінь, що спіткали людей, які пройшли такий складний життєвий шлях.  Сьогодні багато воїнів-інтернаціоналістів Тальнівщини продовжують захищати незалежність нашої держави в зоні проведення АТО.

         Схиляючи голови        перед тими, хто пролив свою кров заради забезпечення миру присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять полеглих воїнів-інтернаціоналістів, Героїв Небесної Сотні, героїв, які загинули в зоні АТО.

         Воїнам - інтернаціоналістам було вручено відзнаку Президента України-пам’ятна медаль « 25 років виведення військ з Афганістану », а учасникам антитерористичної операції -   почесну медаль « За поранення в бою ». Родинам загиблих наших земляків в зоні проведення АТО було вручено  медаль « За єдність України ».

         Виступаючі подякували учасникам бойових дій, захисникам Вітчизни  за високу громадянську відповідальність, мужність та героїзм. Побажали миру, міцного здоров’я, щастя,  добробуту та процвітання нашій країні.

Фотозвіт

Повернутись